проспект Червоної Калини, буд. 68
Logo

КНП “4-а міська поліклініка м. Львова” приймає всі необхідні, визначені законодавством заходи для протидії корупції на підприємстві. Зокрема:

  • розроблено та затверджено антикорупційну програму, яка відповідає типовій антикорупційній програмі для юридичних осіб, затвердженій Національним агентством з питань запобігання корупції (далі НАЗК);
  • призначено уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції, який організовує та контролює реалізацію антикорупційної програми, взаємодіє з НАЗК та іншими суб’єктами у сфері протидії корупції, звітує про результати роботи, надає роз’яснення та проводить навчання для працівників підприємства, а також розглядає повідомлення про порушення вимог ЗУ «Про запобігання корупції» та інформує про такі факти спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції;
  • забезпечується відкритість та прозорість діяльності підприємства, зокрема щодо процедур публічних закупівель;
  • сворюються відповідні умови для формування культури нетерпимості до корупції на підприємстві, зокрема шляхом інформування та навчання працівників з питань запобігання та виявлення корупції.

Порядок подання повідомлення про корупційне правопорушення

Відповідно до вимог чинного антикорупційного законодавства КНП “4-а міська поліклініка м. Львова” забезпечує приймання і розгляд повідомлень про корупційне або повʼязане з корупцією правопорушення чи інші порушення ЗУ “Про запобігання корупції” в КНП “4-а міська поліклініка м. Львова”.

Будь-яка особа з-поміж працівників КНП “4-а міська поліклініка м. Львова” за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про корупційне правопорушення іншою особою. Особи, які надають допомогу в запобіганні та протидії корупції, перебувають під захистом держави згідно із чинним законодавством.

Згідно вимог Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) викривач може здійснити повідомлення, гарантовано зберігаючи свою анонімність. Повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень ЗУ «Про запобігання корупції», які можуть бути перевірені.

Для подачі повідомлення про корупційне правопорушення ви можете використати наступні канали:

  • телефон: (032) 222-55-03
  • електронну пошту: antykor4mplviv@ukr.net
  • надіслати письмового листа з позначкою «Про корупцію» на адресу: просп. Червоної Калини, 68, м. Львів, 79049
  • на особистому прийомі громадян уповноваженим з питань запобігання та виявлення корупції КНП “4-а міська поліклініка м. Львова”
Співпраця Графік роботи лікарів