проспект Червоної Калини, буд. 68
Logo
13. 12. 2023

Заплановано суботню діагностику в КНП “4-а МП м.Львова” на 16 грудня

У суботу, 16 грудня, з 9:00 до 14:00 будемо проводити нашу уже традиційну суботню діагностику. Запрошуємо пройти УЗД щитоподібної залози та електрокардіографію.

Ультразвукове дослідження щитоподібної залози — це неінвазивний метод обстеження, який дозволяє оцінити розмір, форму, структуру, ехогенність органу, а також виявити його патології (вузли, кісти, новоутворення та інші зміни).

Обстежувати «щитовидку» рекомендується раз на рік усім людям, особливо тим, хто має симптоми, ризикові фактори або схильність до захворювань щитоподібної залози. Зокрема пройти УЗД потрібно при:

  • плануванні вагітності;
  • болях у ділянці шиї;
  • втраті або різкому збільшення маси тіла;
  • прискореному серцебитті, нервозності і дратівливості, треморі рук;
  • сухості шкіри, випадінні волосся, швидкій втомлюваності;
  • депресії, загальмованості, порушенні сну.

Пам’ятайте, що не можна займатися самолікуванням. За будь-яких симптомів звертайтеся до лікаря.

Уже традиційно, в суботу, 16 грудня ми проведемо діагностику. З 9:00 до 14:00 можна буде пройти УЗД щитоподібної залози у лікаря УЗД, канд. мед. наук Ярини Погорецької. А також у вас буде можливість зробити електрокардіографію (ЕКГ) з описом кардіограми лікарем функціональної діагностики Людмилою Гудумак.

За електронним направлення обстеження безоплатні. Без направлення можна пройти діагностику на платній основі, за офіційними тарифами поліклініки.

Для УЗД обовʼязковий попередній запис за телефоном Відділення променевої та функціональної діагностики: ???? (096)361-61-71.

Чекаємо на вас за адресою: м. Львів, просп. Червоної Калини, 68.

Співпраця Графік роботи лікарів