проспект Червоної Калини, буд. 68
Logo

В Поліклініці надається медична послуга за напрямом «Ведення вагітності в амбулаторних умовах». Якщо ви плануєте вагітність або вже при надії — ставайте на облік у нашому Відділенні жіночої консультації.

✅ Наші акушери-гінекологи:

  • Консультують та супроводжують майбутню маму протягом всього періоду вагітності, ведуть нагляд за станом здоровʼя вагітної та внутрішньоутробним розвитком дитини, складають індивідуальний план ведення вагітності.
  • Ведуть спостереження ускладненої вагітності (вагітність у жінок з діабетом, гіпертонією, ССЗ тощо) у співпраці з лікарями вузьких спеціалізацій (за потреби проводять мультидисциплінарний консиліум для узгодження плану ведення вагітності у жінок групи високого ризику).
  • Призначають та дають направлення на усі необхідні аналізи, тести та інструментальну діагностику.
  • За допомогою УЗД на апараті експертного класу оцінюють стан плода (виконує фаховий лікар-діагност, який пройшов підготовку з пренатальної діагностики).
  • Готують до пологів та супроводжують після, консультують щодо питань грудного вигодовування, догляду за дитиною тощо.
    У своїй роботі керуються протоколами і наказами МОЗ України, рекомендаціями ВООЗ та професійною етикою.

І все це – БЕЗКОШТОВНО

Звертайтесь до Відділення жіночої консультації нашої поліклініки і обирайте свого лікаря акушера-гінеколога. Під професійним наглядом ви будете спокійні, що ваш малюк росте і розвивається правильно, а 9 місяців щасливого очікування пролетять як одна мить!

Співпраця Графік роботи лікарів