проспект Червоної Калини, буд. 68
Logo

Згідно умов державної Програми медичних гарантій, КНП “4-та міська поліклініка м.Львова” уклала договір з НСЗУ і у 2024 році надає медичну допомогу пацієнтам за наступними пакетами медичних послуг:

 • №1 «Первинна медична допомога»
 • №9 «Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах»
 • №10 «Мамографія»
 • №25 «Медична реабілітація немовлят, які народились передчасно та/або хворими,  протягом перших трьох років життя»
 • №35 «Ведення вагітності в амбулаторних умовах»
 • №51 «Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги»
 • №54 «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям в амбулаторних умовах»
 • «Мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям”
 • «Гістероскопія»
 • «Езофагогастродуоденоскопія»
 • «Колоноскопія»
 • «Цистоскопія»

Обсяг медичних послуг за вище переліченими пакетами, який наш медичний заклад зобов’язується надавати за договором відповідно до медичних потреб пацієнтів визначений у специфікації до кожного пакету. Ознайомитись з усіма специфікаціями ви можете на сайті НСЗУ.

Сьогодні лікарі первинної ланки, котрі укладають декларації з пацієнтами (сімейний лікар, терапевт, педіатр) є центральними постатями в охороні здоров’я. 

Українці звертаються до свого лікаря при раптових чи хронічних захворюваннях, регулярних профілактичних оглядах, за необхідності отримати консультацію, відкрити лікарняний, отримати е-рецепт на “Доступні ліки”, взяти електронне направлення до вузького спеціаліста, отримати медичну довідку тощо.

Детальніше

Поліклініка надає спеціалізовану (вторинну) медичну допомогу в амбулаторних умовах, котра передбачає консультування спеціалістами вузької спеціалізації, проведення лабораторної та інструментальної діагностики, лікування, послуги реабілітації та профілактики хвороб, травм, отруєнь, різних патологічних станів.

Підставою для надання пацієнту вторинної медичної допомоги на безоплатних умовах є електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря.

Детальніше

В Поліклініці надається медична послуга за напрямом «Мамографія»

Мамографія – це рентгенівський метод діагностики молочних залоз, який дозволяє виявити найменші зміни тканин, пов’язані з раком або іншими захворюваннями. Вона є золотим стандартом у діагностиці раку молочної залози і рекомендується для жінок старше 40 років як профілактичне обстеження.

Детальніше

В Поліклініці надається медична послуга за напрямом «Ведення вагітності в амбулаторних умовах».

9 місяців супроводу та післяпологова підтримка від кваліфікованих акушер-гінекологів. Пацієнткам забезпечується комфорт, зручність візитів та компексність послуг.

Детальніше

В Поліклініці надається медична послуга за напрямом «Медична реабілітація немовлят, які народились передчасно та/або хворими, упродовж перших трьох років життя». Послуга надається в амбулаторних умовах.

Детальніше

В Поліклініці надається медична послуга за напрямом «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у амбулаторних умовах».

Щоб отримати послуги за даним пакетом безоплатно, пацієнт повинен мати електронне направлення від свого сімейного лікаря, або лікуючого лікаря, у тому числі це може бути направлення лікаря фізичної та реабілітаційної медицини.

Детальніше

В Поліклініці надається медична послуга за напрямом «Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги».

В межах даного пакету наші лікарі “первинки” (сімейний лікар, педіатр, терапевт) можуть можуть надавати своїм пацієнтам базову психологічну допомогу, скласти план ведення і лікування в межах своєї компетенції.

Детальніше

В Поліклініці надається медична послуга за напрямом «Мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям».

Мобільна паліативна допомога — це допомога, яку надає мультидисциплінарна команда спеціалістів пацієнтам, які страждають від термінальних чи прогресуючих захворювань і потребують паліації — підтримки якості життя.

Детальніше

В Поліклініці надається пріоритетна медична послуга за напрямом «Езофагогастродуоденоскопія».

Езофагогастродуоденоскопія (ЕГДС) — це дослідження слизових оболонок стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки за допомогою спеціального приладу, який вводиться через ротову порожнину. Обстеження дозволяє виявити різні захворювання травного тракту, такі як виразки, поліпи, пухлини, запалення, кровотечі, інфекції тощо.

Детальніше

В Поліклініці надається пріоритетна медична послуга за напрямом «Колоноскопія».

Колоноскопія — це метод дослідження товстої кишки, який дозволяє виявити різні захворювання та аномалії, такі як виразки, поліпи, пухлини тощо. Під час процедури можна взяти зразок тканини для біопсії, видалити доброякісні новоутворення тощо.

Детальніше

В Поліклініці надається пріоритетна медична послуга за напрямом «Гістероскопія».

Гістероскопія — це сучасний метод дослідження та лікування порожнини матки за допомогою тонкого оптичного приладу (ендоскопа), який вводиться через шийку матки.

Гістероскопія дозволяє виявити різні захворювання та аномалії матки, такі як поліпи, міоми, спайки, перегородки, гіперплазія ендометрію, аденоміоз, підозра на рак тощо.

Детальніше

В Поліклініці надається пріоритетна медична послуга за напрямом «Цистоскопія».

Цистоскопія — ендоскопічний метод діагностики, що дає змогу за допомогою спеціального приладу (цистоскопа) оглянути слизові оболонки уретри і сечового міхура. Обстеження виконується для діагностики захворювань, проведення біопсії (забору біологічного матеріалу для дослідження) та для досягнення інших терапевтичних цілей.

Детальніше
Співпраця Графік роботи лікарів