проспект Червоної Калини, буд. 68
Logo

Згідно умов державної Програми медичних гарантій, КНП “4-та міська поліклініка м.Львова” уклала договір з НСЗУ і у 2023 році надає медичну допомогу пацієнтам за наступними пакетами медичних послуг:

  • №1   «Первинна медична допомога»
  • №9 «Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах»
  • №10 «Мамографія»
  • №25 «Медична реабілітація немовлят, які народились передчасно та/або хворими,  протягом перших трьох років життя»
  • №35 «Ведення вагітності в амбулаторних умовах»
  • №51 «Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги»
  • №54 «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям в амбулаторних умовах»

Обсяг медичних послуг за вище переліченими пакетами, який наш медичний заклад зобов’язується надавати за договором відповідно до медичних потреб пацієнта/пацієнтки визначений у специфікації до кожного пакету. Ознайомитись з усіма специфікаціями ви можете на сайті НСЗУ.

Первинна медична допомога.

Сьогодні лікарі первинної ланки, котрі укладають декларації з пацієнтами (сімейний лікар, терапевт, педіатр) є центральними постатями в охороні здоров’я. 

Українці звертаються до свого лікаря при раптових чи хронічних захворюваннях, регулярних профілактичних оглядах, за необхідності отримати консультацію, відкрити лікарняний, отримати е-рецепт на “Доступні ліки”, взяти електронне направлення до вузького спеціаліста, отримати медичну довідку тощо.

Детальніше

Наша поліклініка надає спеціалізовану (вторинну) медичну допомогу в амбулаторних умовах, котра передбачає консультування спеціалістами вузької спеціалізації, проведення лабораторної та інструментальної діагностики, лікування, послуги реабілітації та профілактики хвороб, травм, отруєнь, різних патологічних станів.

Підставою для надання пацієнту вторинної медичної допомоги на безоплатних умовах є електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря.

Детальніше

В Поліклініці надається медична послуга за напрямом «Медична реабілітація немовлят, які народились передчасно та/або хворими, упродовж перших трьох років життя». Послуга надається в амбулаторних умовах.

Детальніше

В Поліклініці надається медична послуга за напрямом «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у амбулаторних умовах».

Щоб отримати послуги за даним пакетом безоплатно, пацієнт повинен мати електронне направлення від свого сімейного лікаря, або лікуючого лікаря, у тому числі це може бути направлення лікаря фізичної та реабілітаційної медицини.

Детальніше
Співпраця Графік роботи лікарів