Archive for the ‘Uncategorized’ Category

Новий телефон реєстратури !

п`ятниця, Квітень 22nd, 2016

 

Шановні відвідувачі !

З метою удосконалення якості обслуговування у реєстратурі поліклініки введено в експлуатацію цифрову АТС. Тепер Ваш телефонний дзвінок до закладу буде обслуговуватись по принципу колл-центру за єдиним вхідним номером реєєстратури:

 

243-03-50

Шановні демобілізовані учасники АТО !

понеділок, Лютий 8th, 2016

Якщо у Вас виникли питання медичного чи соціального характеру

просимо звертатись до “ЄДИНОГО ВІКНА” з питань надання медичної та соціальної допомоги

телефон: 032  296-29-05

адреса: м. Львів – Винники, вул. В.Івасюка,31

Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих ім. Юрія Липи

транспорт: маршрутне таксі №29 (залізничний вокзал – госпіталь)

Профілактика ГРИПУ !!!

середа, Січень 20th, 2016

В Україні спостерігається значне підвищення рівня захворюваності на грип. МОЗ України наголошує на необхідності дотримання певних заходів задля попередження зараження грипом та у разі захворювання.

Як можна заразитися вірусом грипу?

Від іншої хворої людини повітряно-краплинним, повітряно-пиловим шляхом (вірусні частки по повітрю переносяться від хворої людини до здорової під час розмови, кашлю, чхання), при тісному контакті (знаходження на відстані близько 2-х метрів).

Клінічні ознаки грипу:

- підвищення температури тіла – різке підвищення температури тіла більше 38оС без інших супроводжуючих симптомів вже може свідчити про появу грипу;
- головний біль;
- біль у м’язах, біль у горлі;
- кашель, нежить;
- закладення носа;
- в окремих випадках – блювота і понос.

Особливо небезпечним грип є для представників груп ризику!

Медичні групи ризику:

- діти до 5 років (особливо діти до 2 років);
- вагітні жінки;
- люди віком від 65 років;
- люди з надмірною вагою;
- хворі на діабет;
- хворі на хронічні серцево-судинні захворювання;
- хворі на хронічні захворювання легенів;
- люди з іншими тяжкими хронічними захворюваннями.

Професійні групи ризику:

- медичні працівники;
- вчителі й вихователі;
- продавці;
- водії громадського транспорту;
- усі, хто працює в багатолюдних місцях.

У разі появи небезпечних симптомів усім, а особливо представникам груп ризику, потрібно обов’язково звернутися до лікувального закладу, пройти обстеження та при необхідності отримати лікування протягом перших двох діб з часу появи симптомів грипу. Вагітні жінки мають викликати свого лікуючого лікаря або сімейного лікаря телефоном.

Як попередити зараження грипом?

- уникати контакту з особами, що мають прояви грипозної інфекції;
- обмежити відвідини місць великого скупчення людей;
- часто провітрювати приміщення;
- часто мити руки з милом;
- не торкатися очей, носа або рота немитими руками;
- прикривати ніс і рот при чханні або кашлі одноразовою носовою серветкою, яку зразу ж після використання потрібно викинути;
- якщо у людини наявні симптоми грипу, необхідно триматися від неї на відстані не менше двох метрів;
- повноцінно харчуватися, висипатися, уникати перевтоми.

Правила безпечної поведінки під час проведення святкових заходів.

понеділок, Січень 4th, 2016

Шановні громадяни!

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації щиро вітає всіх з наступаючим святом Різдва Христового та Новим Роком і нагадує про необхідність неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки під час проведення святкових заходів.
За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у перші дні січня 2016 року температура повітря вночі складатиме 10 – 15° морозу, місцями 18 – 20° морозу, вдень 5 – 12° морозу. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням.
Щоб уникнути цього необхідно:
– насамперед, не зловживати спиртними напоями;
– обмежити перебування на вулиці та пересування поза межами населених пунктів, особливо після вживання спиртних напоїв;
– відмовитись на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів;
– для перебування на вулиці використовувати відповідне (тепле) взуття та одяг (взуття повинно бути у справному стані, сухим та не стискати ногу, одяг щільним, легким, не заважати рухові), лице і руки змастити жирним кремом або риб’ячим жиром;
– за можливості відмовитись на період стійких морозів від виїздів на власному автомобілі, а при необхідності – користуватись громадським транспортом.
При пониженні температури повітря, як правило, зростає кількість нещасних випадків, пов’язаних з порушенням абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів, електроприладів, що використовуються для обігріву приміщень, та пічного опалення.
Пам’ятайте, що кожна людина повинна відповідально ставитися до безпечного поводження з газом у побуті, адже постраждати може не тільки вона сама, а й близькі та рідні, сусіди. То ж радимо Вам:
– уважно стежте за роботою газового обладнання у себе в оселі та на прилеглій території і при найменших ознаках неполадок звертайтеся до аварійної служби за телефоном “104”;
- не залишайте без нагляду ввімкненими газові та електричні прилади;
- якщо Ви опалюєте свою домівку печами (грубками, котлами) на твердому паливі стежте за справністю пічного опалення, не користуйтеся піччю, в якій утворилися тріщини;
- не використовуйте для розпалення печей легкозаймисті речовини.
Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування!

Правила безпечної поведінки на водоймах взимку.

понеділок, Січень 4th, 2016

Шановні громадяни!

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації щиро вітає всіх з наступаючим святом Різдва Христового та Новим Роком і нагадує про необхідність неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки на водоймах взимку.
За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у перші дні січня 2016 року температура повітря вночі складатиме 10 – 15° морозу, місцями 18 – 20° морозу, вдень 5 – 12° морозу. Водойми області поступово вкриються першою ще тонкою та ненадійною кригою. Вона завжди небезпечна, а до того ж ще й зрадлива: без шуму та тріску крига раптово провалюється під ногами. Пам’ятайте, що на водоймах безпечним вважається лід:
- для одного пішохода, завтовшки не менше 5-7 см;
- для групи людей (масові переправи пішки) завтовшки не менше 15 см , за умов масового катання на ковзанах – 25 см.
Нагадуємо основні правила поведінки на водоймах взимку:
- у жодному разі не можна виходити на тонкий лід та перевіряти його міцність ударом ноги, а обов’язково використовувати для цього палицю;
- не можна також стрибати та бігати по льоду, збиратися великими групами на одному місці. Знайте, що зараз, на початку замерзання, небезпечною є середина водоймища, а в кінці зими – прибережні ділянки;
- при пересуванні по льоду треба бути обережним, уважно стежити за його поверхнею, обходити небезпечні й підозрілі місця (швидка течія води, вмерзлі в лід кущі, трава тощо). Не дозволяється виходити на лід у нічний час;
- кататися на ковзанах дозволяється тільки на спеціально обладнаних катках.
Окремо звертаємося до батьків: пильнуйте своїх дітей, не дозволяйте їм без вашого нагляду гратися поблизу річок, ставків. Суворо забороняється кататися на льоду дітям без нагляду дорослих або самостійно виходити на лід.
Нагадуємо, що керівники місцевих органів виконавчої влади несуть відповідальність за безпеку вилову риби підльодними способами й повинні організувати безпечну риболовлю на льоду.
Під час підльодного лову риби не рекомендується на невеликому майданчику пробивати багато лунок, стрибати й бігати по льоду, скупчуватись у групи. Рибалки повинні пробивати ополонки одна від одної на відстані 5 – 6 м. Кожен рибалка повинен мати з собою рятувальний жилет на собі або рятувальний лінь завдовжки 15-20 м з петлею на одному кінці й вантажем вагою 0,4-0,5 кг на другому.
Надання допомоги людині, яка провалилася під лід:
- якщо ж ви все таки опинилися у крижаній воді, а поряд нікого немає, розставте широко руки та намагайтеся утримуватися на поверхні. Пам’ятайте, що енергійні рухи під час перебування у воді сприяють швидкому охолодженню, тому старайтеся без різких рухів виповзти на міцний лід у бік, звідкіля прийшли та повзти до берега, відштовхуючись ногами від краю льоду.
Медична допомога людині, яка провалилася під лід і врятована, повинна бути направлена на запобігання подальшого переохолодження.
Будьте обережні! Бережіть своє життя! А якщо вам раптом доведеться стати свідком нещасного випадку, телефонуйте до служби порятунку “101”.

Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування!

Повідомлення Департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації

понеділок, Січень 4th, 2016

Шановні громадяни!

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації щиро вітає всіх з наступаючим святом Різдва Христового та Новим Роком і нагадує про необхідність неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки під час проведення святкових заходів.
Зважаючи на те, що зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при встановленні ялинок, користуванні гірляндами та піротехнічними виробами, дослухайтесь корисних порад і це допоможе Вам безпечно зустріти та провести Новорічні та Різдвяні свята:
- встановлюйте ялинку на стійкій основі – на надійній підставці, в посудині з піском, подалі від штор, гардин та інших предметів, які легко піддаються вогню;
- не прикрашайте ялинку целулоїдними іграшками, а також марлею, ватою, папером не просоченими вогнезахисною сумішшю;
- прикрашайте ялинку тільки електричними гірляндами промислового виробництва, купленими у спеціалізованих крамницях, а не на ринках, де часто-густо зустрічається неякісний товар;
- обов’язково перевірте справність електричного проводу та його ізоляцію;
- не дозволяйте дітям самостійно включати електрогірлянди;
- не встановлюйте ялинку поблизу опалювальних приладів, телевізорів, тощо;
- ніколи не прикрашайте свічками новорічну ялинку! Це неминуче призводить до пожежі.
Щоб зберегти своє життя та майно від вогню необхідно:
- бути обережними під час поводження з відкритим вогнем та при запалюванні бенгальських вогників, феєрверків, вибухонебезпечних хлопавок, петард, тощо;
- купувати лише ліцензовані піротехнічні вироби тільки в спеціалізованих магазинах;
- перед запуском ретельно вивчити інструкцію. Ніколи не давайте дітям самим запускати петарди!
- використовувати феєрверки та петарди тільки на відкритому повітрі! Не запускати їх в квартирах, у дворах-колодязях, поблизу будинків і на невеликих обгороджених територіях;
- в жодному разі не залишайте сірники, запальнички, бенгальські вогники та інші піротехнічні засоби у легкодоступних для дітей місцях, не дозволяйте малюкам самим бавитися з такими іграшками.
Якщо ж сталося загоряння, а Ви самі не в змозі впоратися з вогнем – негайно викликайте пожежно-рятувальну службу за телефоном “101”.
ПРИ ПРОВЕДЕННІ НОВОРІЧНИХ ЗАХОДІВ З МАСОВИМ ПЕРЕБУВАННЯМ ЛЮДЕЙ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
- проводити заходи в приміщеннях що мають менше 2 виходів або встановлені грати на вікнах;
- допускати заповнення приміщень людьми понад установлені норми;
- встановлювати ялинку поблизу евакуаційних виходів і захаращувати коридори, проходи та підступи до засобів пожежогасіння;
- застосовувати для оформлення приміщень, виготовлення маскарадних костюмів і т.п. матеріали, необроблені вогнезахисним складом, целулоїдні іграшки, вироби з поролону та інших легкозаймистих матеріалів;
- категорично забороняється застосування свічок, бенгальських вогнів, різного роду піротехнічних ефектів, користуватися хлопавками, гасити світло в приміщенні;
- кидати палаючі петарди, якщо поблизу є люди і тварини.
Під час проведення новорічних заходів повинно бути встановлено чергування відповідальних осіб за пожежну безпеку.

З А П А М ’Я Т А Й Т Е :
Свято запам’ятається надовго, якщо воно пройде без проблем. Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності!
Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування!

Зміни у додатку до річного плану закупівель за 2015 рік; ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 23970286;

середа, Грудень 2nd, 2015

Предмет закупівлі Код КЕКВ (для бюджетних коштів) Очікувана вартість предмета закупівлі Процедура закупівлі Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі Примітки
1 2 3 4 5 6
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210 536848,5
25.72.1 Замки та завіси; 25.73.1 Інструменти ручні для використання в сільському господарстві, садівництві чи лісовому господарстві; 25.73.2 Пилки ручні, полотна до будь-яких пилок; 25.93.1 Вироби з дроту, ланцюги та пружини; 26.30.2 Апаратура електрична для проводового телефонного чи телеграфного зв’язку; відеофони; 27.31.1 Кабелі волоконно-оптичні; 27.33.1 Пристрої електромонтажні; 27.40.1 Лампи розжарювання та газорозрядні електричні; лампи дугові; 27.40.2 Лампи та світильники; 32.91.1 Мітли та щітки; 20.30.1 Фарби та лаки на основі полімерів; 22.23.1 Вироби пластмасові для будівництва; лінолеум і покриви на підлогу, тверді, не пластикові; 22.21.2 Труби, трубки, шланги та фітинги до них пластмасові; 23.52.1 Вапно негашене, гашене та гідравлічне; 23.99.1 Вироби мінеральні неметалеві, інші, н. в. і. у.; 16.10.1 Деревина, розпиляна чи розколота вздовж, розділена на шари або лущена, завтовшки більше ніж 6 мм; шпали дерев’яні до залізничних або трамвайних колій, непросочені; 16.21.1 Фанера клеєна, фанеровані панелі й подібні вироби з шаруватої деревини; плити деревностружкові й подібні плити з деревини чи з інших здерев’янілих матеріалів; 25.99.1 Вироби для ванн і кухні, металеві; 23.51.1 Цемент; 23.31.1 Плитка та плити керамічні; 20.52.1 Клеї 306912,5
28.29.2. Устатковання для миття, наповнювання, пакування та обгортання пляшок або іншої тари; вогнегасники, пульверизатори, машини пароструминні та піскоструминні; прокладки; (Рукав латексний, вогнегасник ) 3936
17.12.20. Серветки паперові туалетні, серветки для обличчя, рушники, скатертини-серветки, целюлозна вата й полотна з целюлозних волокон ; 17.22.1. Папір побутовий і туалетний та паперова продукція 8000
58.14.1. Журнали та періодичні видання друковані 15000
17.12.1. Папір газетний, папір ручного виготовляння та інший некрейдований папір, або картон для графічних цілей; ; 17.23.1. Вироби канцелярські, паперові ; 32.99.1. Убори наголовні захисні; ручки для писання та олівці, дошки, штемпелі для датування, опечатування та нумерування; стрічки до друкарських машинок, штемпельні подушечки ; 100000
20.41.3. Мило, засоби мийні та засоби для чищення ; 20.41.4. Препарати пахучі, воски та інші засоби для чищення 15000
19.20.2. Паливо рідинне та газ; оливи мастильні 80000
45.32.2. Послуги щодо роздрібної торгівлі частинами та приладдям до автотранспортних засобів, інші 8000
10.51.5. Продукти молочні, інші 2230 65000
Медикаменти та перевязувальні матеріали 2220 958664,96
21.20.1. Ліки 52664,96
20.14.7. Продукти хімічні органічні, основні, різноманітні (Спирт етиловий) 20000
17.12.4. Папір некрейдований 30000
22.19.5. Тканини проґумовані (крім кордів до шин) 10000
26.51.5 Прилади для контролювання інших фізичних характеристик 10000
21.20.2. Препарати фармацевтичні, інші 169100
32.50.1. Інструменти і прилади медичні, хірургічні та стоматологічні 40000
20.59.1. Фотопластинки й фотоплівки, плівка для миттєвого друку; фотохімікати та фотографічні незмішані речовини 190 900
22.19.2. Ґума невулканізована та вироби з неї; ґума вулканізована, крім твердої ґуми, ґуми у формі ниток, кордів, пластин, листів, стрічок, стрижнів і профілів 1000
22.19.7. Вироби з вулканізованої ґуми, н. в. і. у.; ґума тверда; вироби з твердої ґуми 95000
17.12.2. Серветки паперові туалетні, серветки для обличчя, рушники, скатертини-серветки, целюлозна вата й полотна з целюлозних волокон 20000
21.10.3. Лактони, н. в. і. у., гетероциклічні сполуки лише з гетеро-атомом(-ами) азоту, що мають у структурі неконденсоване піразинове кільце, піримідинове кільце, піперазольне кільце чи фенотіазинову кільцеву систему без подальшої конденсації; гідантоїн та його похідні; сульфонаміди (Наркотики) 110000
20.20.1 Пестициди та інші агрохімічні продукти (Засоби дезінфекційні) 30000
20.13.2. Елементи хімічні, н. в. і. у.; кислоти та сполуки неорганічні 50000
20.13.6. Речовини хімічні неорганічні основні, інші, н. в. і. у. 20000
14.12.3. Одяг робочий, інший 10000
23.19.2. Скло технічне та інше скло; 23.13.1. Скло порожнисте; 22.29.2. Вироби пластмасові інші, н. в. і. у. 30000
20.59.5. Продукти хімічні різноманітні 20000
20.12.2. Екстракти фарбувальні та дубильні; таніни та їхні похідні; речовини фарбувальні, н. в. і. у. 12200
20.14.3. Кислоти монокарбонові жирні технічні; кислоти карбонові та їхні солі 20.15.1. Кислота азотна; кислоти сульфоазотні; аміак 37000
Рецептурні бланки 800
Оплата послуг (крім комунальних) 2240 679347,33
33.12.2. Ремонтування та технічне обслуговування машин і устатковання спеціальної призначеності 75000
95.11.1. Ремонтування комп’ютерів і периферійного устатковання; 33.13.1 Ремонтування та технічне обслуговування електронного й оптичного устатковання 35000
38.11.2. Збирання безпечних відходів, непридатних для вторинного використовування 35700
33.12.1. Ремонтування та технічне обслуговування машин загальної призначеності (Ліфти) 33351,96
61.10.1. Послуги щодо радіомовлення; оригінали радіомовних передач (Послуги міського телефонного зв’язку) 45000
62.02.3. Послуги щодо технічної допомоги у сфері інформаційних технологій 15000
71.20.1. Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (Повірка лічильників, медичної техніки, калібрування засобів вимірювання іонізівного випромінювання, коригування опитувального листа споживача теплової енергії) 65760
80.20.1. Послуги систем безпеки 8391,2
74.90.1 Послуги щодо надання професійної та технічної допомоги та консультаційні, н. в. і. у. (Проведення санітарно-гігієнічних досліджень хімічних та фізичних факторів, надання послуг у сфері забезпечення санітарного та епідеміологічногоблагополуччя населення) 7480
95.12.1. Ремонтування комунікаційного устатковання (Перевірка заземлюючих пристроїв та опору ізоляції електропроводки силової і освітлювальної мережі) 15809,68
43.22.1. Монтаж водопровідних, каналізаційних, систем опалювання, вентиляції та кондиціювання повітря (Ремонт санітарно-технічних приладів з заміною запірно-регулюючої арматури, облаштування санвузла для неповносправних осіб у ДС) 30500
25.11.9 Роботи субпідрядні як частина виробництва металевих конструкцій і їхніх частин (Заміна дверних заповнень входів в коридори блоків та облаштування тамбурів ) 95000
41.00.4. Поточний ремонт аварійних теплових мереж у приміщеннях 1-3 поверхів п-ки пр. Ч. Калини, 68 34200
43.39.1. Роботи будівельні опоряджувальні, облицювальні та оздоблювальні, інші (Поточний ремонт аварійних елементів-дверей, стін у приміщеннях перев’язочних хірург. відділення, поточний ремонт в к. 215 ДПВ) 61610,8
45.20.1. Технічне обслуговування та ремонтування автомобілів і маловантажних автотранспортних засобів 40000
43.99.9 Роботи будівельні спеціалізовані, н. в. і. у. (Промивка та гідравлічне випробування внутрішньої системи опалення) 15572,4
65.12.2 Послуги щодо страхування автотранспорту 3000
81.29.1. Послуги щодо очищування, інші (Послуги щодо дезінфікування та винищування шкідників) 1612,8
63.12.1. Розміщування інформації на веб-порталі 990
33.19.1. Ремонтування іншого устатковання 20000
71.12.1 Послуги інженерні (Розроблення Декларації для розміщення відходів 1-4 го класів небезпеки) 1800
68.31.1. Послуги агентств нерухомості (Оцінка майна, державна реєстрація права власності на нерухоме майно) 7833,95
87.90.1 Послуги стаціонарних закладів медико-соціального доглядання, інші 5000
16.21.9 Послуги щодо кінцевого оброблювання плит і панелей; роботи субпідрядні як частина виробництва шпона та інших панелей з деревини (Порізка плит) 854,75
Інші послуги 20752,79
38.32.1. Утилізування відсортованих матеріальних ресурсів (Утилізація люмінісцентних ламп, оргтехніки) 4127
Видатки на відрядження 2250 5000
85.32.1. Послуги у сфері середньої професійно-технічної освіти (Навчання) 2282 5000
Інші поточні трансферти населенню 2730 1200000
Відшкодування видатків по пільговому забезпеченню медекаментами пільгові категорії населення
Інші поточні видатки (ПДВ. Пеня. штрафи) 2800 30000
36.00.2. Обробляння та розподіляння води трубопроводами 2272 62000
Придбання обладнання і предмети довгострокового користування 3110 95700
26.20.1. Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (Комп′ютерні системні блоки) 16200
28.24.1. Інструмент електромеханічний для роботи однією рукою; інструмент ручний портативний із силовим урухомлювачем/приводом, інший (Перфоратор) 2799
Візок для вологого прибирання 9528,24
Інше обладнання 67172,76
Капітальний ремонт 3132 832489,55
41.00.4 Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточні ремонти) (Капітальний ремонт даху ДПВ) 3132 653000
41.00.4 Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточні ремонти) (Капітальний ремонт водомірного вузла і зовнішніх мереж напірного водопроводу ПВ) 3132 179489,55

Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів від 25.11.2015 р. № 3п .

Звіт про результати закупівель без проведення процедури закупівлі за ІІI квартал 2015 року

понеділок, Жовтень 5th, 2015
Звіт
Кількість товару або обсяг виконання робіт чи надання робіт чи надання послуг Найменування/П.І.Б. особи, з якою укладено договір, та ідентифікаційний номер/код особи, з якою укладено договір Дата та номер договору Ціна договору, грн.
2 3 4 5
410 шт. КП ЛОР “Обласний аптечний склад”, 23971114 13.01.2015р. №44 487,08
25 компл. КП ЛОР “Обласний аптечний склад”, 23971114 13.01.2015р. №45 2236,36
2 шт. ТзОВ “Лізоформ Медікал”, 36257034 24.02.2015р. №51 4110,08
Плівка 2 шт., фіксаж 3 л. ТзОВ “Лізоформ Медікал”, 36257034 26.01.2015р. №21 2033,01
Аеродезин 250 мл., Бланідас Актив 5000 мл, Бланідас Актив ензим 4000 мл. ТзОВ “Лізоформ Медікал”, 36257034 26.01.2015р. №22 2688,04
Проявник 120 л., фіксаж 54 л., плівка 8 уп. ТзОВ “Лізоформ Медікал”, 36257034 16.03.2015р. №63 17520,17
Шприци 6230 шт. ТЗОВ “Торговий дім Медсервіс”, 38484592 26.01.2015р. №5 8291,23
22100 пар ТЗОВ “Торговий дім Медсервіс”, 38484592 16.06.2015р. №4 48490,26
Бинт н/с 1370 шт., вата н/с 820 шт., марлевий відріз 3м. 89 шт. ТЗОВ “Торговий дім Медсервіс”, 38484592 26.01.2015р. №3 19806,41
Плівка 10 уп, фіксаж 5/30л (4 шт.), проявник 5/25л (4 шт.) ТЗОВ “Торговий дім Медсервіс”, 38484592 26.01.2015р. №2 26646,64
Плівка для флюорографії 7 уп. ТЗОВ “Торговий дім Медсервіс”, 38484592 07.04.2015р. №67 12077,85
Плівка для флюорографії 5 уп., плівка 30*40 2 уп. ТЗОВ “Торговий дім Медсервіс”, 38484592 18.05.2015р. №85 10925,36
Плівка 30*40 №50 4 уп., плівка для флюорографії 70*30,5 5 уп. ТЗОВ “Торговий дім Медсервіс”, 38484592 04.06.2015р. №89 13223,67
Плівка 30*40 №50 2 уп., плівка для флюорографії 70*30,5 4 уп., фіксаж 5/30л 3 шт. ТЗОВ “Торговий дім Медсервіс”, 38484592 06.07.2015р. №97 10213,99
Плівка для флюорографії 4 уп., плівка 30*40 № 50 2 уп. ТЗОВ “Торговий дім Медсервіс”, 38484592 06.08.2015р. №115 9199,95
Плівка 30*40 №50 1 уп., плівка для флюорографії 70*30,5 6 уп., фіксаж 5/30л 4 шт. ТЗОВ “Торговий дім Медсервіс”, 38484592 02.09.2015р. №118 13930,09
Набір гінекологічний №3 61 шт. ТЗОВ “Торговий дім Медсервіс”, 38484592 17.04.2015р. №71 1101,76
1 шт. ТЗОВ “Торговий дім Медсервіс”, 38484592 18.05.2015р. №84 102,84
Бинт Мартинса 5 10 шт., уриноприймач 70 шт., калоприймач 390 шт., груша гумова Б-0 10 шт., презервативи для УЗД №100 1 уп. ФОП Дутко І.І., 2136110069 18.05.2015р. №46 21292,01
Вимірювач артеріального тиску 1 шт. ФОП Дутко І.І., 2136110069 12.03.2015р. №58 325,00
Папір діаграмний 760 шт., папір для електрокардіограм 150 шт., папір 145*100*350 60шт. ФОП Дутко І.І., 2136110069 27.01.2015р. №12/30 24754,50
2 шт. ФОП Дутко І.І., 2136110069 23.06.2015р. №94 104,00
Індикатор стерил. 3 к-кт, азопірамова проба 2 уп., фенолфталеїн 0,1 кг. ФОП Дутко І.І., 2136110069 08.09.2015р. №120 1464,50
Індикатор стерил. 1 к-кт ФОП Дутко І.І., 2136110069 09.07.2015р. №99 189,00
Штативи 14 шт., наконечники 5-200 мкл, 5000 шт., мікропробірка 1000 шт., фільтр беззольний 1 уп., пробірка 1 уп., контейнер-бокс для предм. скелець 4 шт. ФОП Струтинська О.Й., 2955311804 27.01.2015р. №17/32 2815,10
Капіляри Панченкова 300 шт., пробірки 2700 шт., кювета скло 2 шт., скло предметне 400 шт., колба 500 мл 3 шт. ФОП Струтинська О.Й., 2955311804 27.01.2015р. №18/26 7663,85
Тромбопластин 7 шт., Тригліцериди-ф 4 наб., ДС-ІФА НВsAg комп №2 3 наб., глюкоза-Ф 40 шт., АСЛО-латекс-тест 2 уп., тест на визначення вагітності 10 шт., тест-реаген Анти-А,В,Д 15 фл., РФ латекс-тест 1 уп., смужки індикаторні рН-тест №50 2 уп. ФОП Струтинська О.Й., 2955311804 16.01.2015р. №7 16518,10
Гемоглобін 72 шт., глюкоза-ф 110 шт., СРБ-латекс-тест 6 уп., РФ латекс-тест 7 уп., смуги індикаторні 2 уп., тест для виявлення прихованої крові у калі 2 шт., глюкотест №100 1 шт., АСЛО-латекс-тест 5 уп., ДС-ІФА НВsAg комп. №2 2 наб., ІФА Анти HCV комп. №2 1 наб., ацетонтест 50 шт. 3 уп., тест-реаген Анти-А 100 доз 10 мл. 5 фл., тест-реаген Анти-Д супер 100 доз 10 мл. 5 фл.,  тест-реаген Анти-В 100 доз 10 мл. 3 фл., тимолова проба 1 уп., загальний білок 1 уп. ФОП Струтинська О.Й., 2955311804 27.01.2015р. №21 48593,12
Масло імерсійне 3 шт., РФ латекс-тест 1 уп., СРБ латекс-тест 1 уп., біоконт-С 1 уп., глюкоза-Ф 20 шт., тромбопластин 2 шт., ацетоностат 50шт (1 шт.), глюкотест №100 1 шт.,  тест-реаген 15 фл.,  гемоглобін 10 шт. ФОП Струтинська О.Й., 2955311804 10.06.2015р. №48 6927,33
Скарифікатор 15000 шт. ФОП Струтинська О.Й., 2955311804 27.01.2015р. №16/27 3825,00
Білорубін НР 005.01 25 наб., білорубін-калібратор 1 наб., сульфасаліцилова кислота 1,5 кг., тимолова проба 3 наб., сечова кислота 1 уп., оцтова кислота 1 кг. ФОП Струтинська О.Й., 2955311804 27.01.2015р. №8/29 5738,82
Загальний білок 4 шт., АсАТ НР 004.01 17 наб., АлАТ НР 001.01 17 наб. Альфа-Амілаза 16 наб., креатинін ТХО 7 наб., сечовина-Д 10 наб., лужна фосфотаза 1 наб., ФОП Струтинська О.Й., 2955311804 27.01.2015р. №15/28 14731,11
Натрій лимоннокислий 0,3 кг., Альфа-Амілаза 5 наб. ФОП Струтинська О.Й., 2955311804 12.02.2015р. №47 789,70
Холестерин-набір 16 шт., масло імерсійне 100мл. 2 шт. ФОП Струтинська О.Й., 2955311804 11.03.2015р. №36/59 9317,90
Фарба Еозин по Май-Грюнвальду 17 л., фарба Азур-Еозин за Романовським 4 л., фарба по Цилю-нільсену 2 наб. ФОП Струтинська О.Й., 2955311804 11.03.2015р. №60 3541,73
Щіточка для цитологічного дослідження шийки матки (тип А) 100 шт. ФОП Струтинська О.Й., 2955311804 20.04.2015р. №72 265,00
Креатинін-ТХО 3 наб., сечовина-Д НРО 18.01 2 наб. ФОП Струтинська О.Й., 2955311804 20.04.2015р. №73 984,65
Петля м/біологічна №0,1,2,3,4,5 35 шт ФОП Струтинська О.Й., 2955311804 09.06.2015р. №90 415,25
Дезодерм 0,25 2 шт. ФОП Струтинська О.Й., 2955311804 08.09.2015р. №123 160,10
Щіточка для цитологічного дослідження шийки матки (тип А) 500 шт., дзеркало гінекологічне S, М 200 шт. ФОП Струтинська О.Й., 2955311804 15.09.2015р. №126 3425,00
Ланцет автомат 2 уп. ФОП Скоропад О.В., 2475001808 08.09.2015р. №122 1524,10
10 шт. ФОП Скоропад О.В., 2475001808 08.09.2015р. №121 520,50
Морфін г/х 1% 1, 2720,00 амп. КП ЛОР “Міжлікарняна аптека №266″, 23970184 07.05.2015р. №33 53587,75
Коларгол, паста 3 фл. КП ЛОР “Міжлікарняна аптека №266″, 23970184 28.01.2015р. №34 1943,50
Морфін г/х 1% 1,0 445 амп. ТзОВ “Аптека №44″, 33667438 16.01.2015р. №13 9115,00
8 уп. ТзОВ “Аптека 3і”, 34854205 01.09.2015р. №207 2596,94
720 фл. ТзОВ “Аптека 3і”, 34854205 21.01.2015р. №44/17 9846,41
Аміак 10%  40 мл. 18 фл., гепарин 5 мл. №5 1 уп., дибазол 1% 5 мл. №10 6 уп., папаверину г/х 2% 2 мл. №10 7 уп., сульфацил 300мг/мл 1 уп., вітамін В1 1 уп., адреналіну г/т 2 уп., дексалгін 1 уп., дексаметозон 7 уп., димедрол 1% 2 уп., новокаїнамід 10% 2 уп., пірацетам 20% 2 уп., анальгін 50% 8 уп., вітамін В6 5% 2 уп., кальцію хлорид 100 мг/мл 4 уп., фурмадипін кр. 2 % 5 мл 3 уп., фурасемід 1% 2 мл №10 3 уп., корглікон 0,6мг/мл амп.№10 1 уп., магнію сульфат 250 мг/мл №10 амп. 7 уп., мезатон 10 мг/мл №10 1 уп., валідол 0,06 №10 табл. 11 шт., вікасол 10 мг/мл №10 1 уп., брил. зелені спирти 1% 5 фл., еуфілін 20 мг/мл №10 4 уп., йод 5% 5 фл., кальцію глюконат 100 мг/мл №10 1 уп., натрію хлорид 9 мг/мл №10 1 уп., перекись водню 3% 3  фл., сальбутамол 100 мкг/дозу 200 доз 3 уп. ТзОВ “Аптека 3і”, 34854205 21.01.2015р. №43/19 2154,59
Електрод ЕКГ грудний 6 шт., електрод ЕКГ для кінцівок 4 шт. ФОП Паламар М.І., 3012619694 27.01.2015р. №5/31 423,50
1 шт. ФОП Паламар М.І., 3012619694 20.05.2015р. №86 1135,00
Дезактин у банці 35 кг., дезодерм 15 л. ФОП Білецька Б.І., 2596308726 20.05.2015р. №87 15039,75
Дезактин у банці 15 кг. ФОП Білецька Б.І., 2596308726 22.06.2015р. №95 5382,00
10 коробок ТзОВ “Валанж-Фарм”, 37090770 06.02.2015р. №22/39 4741,70
Протягом девяти місяців КП ЛОР “Міжлікарняна аптека №266″, 23970184 10.06.2015р. №4/35 17843,15
Протягом девяти місяців ТзОВ “Аптека 3і”, 34854205 10.06.2015р. №9 73529,00
Протягом девяти місяців ТзОВ “3і”, 19324053 27.05.2015р. №10 71835,80
Протягом девяти місяців ТзОВ ФК “Біомед”, 37123596 28.01.2015р. №43 555374,91
2395,6 л. ПП “КФ Прометей”, 26549189 24.09.2015р. №11 25224,86
35,5 л. ТзОВ “Промінь”, 13841327 05.05.2015р. №79 963,70
27,15 т. ТзОВ “ДВ-Екосвіт”, 38457239 22.01.2015р. №18-ОВ 12366,38
Протягом  дев′яти місяців ТзОВ РЕМА “Ескулап”, 37965080 26.02.2015р. №8 9485,64
Ремонт 17 апаратів ТзОВ РЕМА “Ескулап”, 37965080 26.02.2015р. №52 14816,61
Обслуговування 7 ліфтів протягом 9 місяців ТзОВ “Ліфт-Еко”, 31658533 22.01.2015р. №15/5/14 25013,97
Дератизація протягом 9 міс. ОКП Профілактичної Дезинфекції, 20702278 15.01.2015р. №162 в 1209,60
Охорона кімнати з наркотиками ЦТО УДСО при ГУМВС України у Л/о, 08596956 22.01.2015р. Дод №3 5586,60
Протягом  дев′яти місяців ЛФ ПАТ “Укртелеком”, 01186030 1. 22.01.2015р. №8329 15645,68
7,84855 т. ТзОВ “Санком-Львів”, 34711924 22.01.2015р. № С 15/80 3613,32
Супроводження та обслуговування програмного забезпечення за 3 квартали. СПДФО Сіверський Б.О., 06.02.2015р. №40 4095,00
Протягом  дев′яти місяців ПП “ФЕОД”, 20791208 18.02.2015р. №49 6144,00
1 шт. ТОВ “Глобал Біо-маркетинг груп”, 37815808 29.01.2015р.№12 5964,00
1 шт. ТОВ “Глобал Біо-маркетинг груп”, 37815808 29.01.2015р. №16 3060,00
1 послуга. ДУ ЛЦ Держсанепідемслужба України, 38501853 28.01.2015р. №25 1734,91
1 послуга. ДУ ЛЦ Держсанепідемслужба України, 38501853 12.06.2015р. № 279,65
Налаштування програмного забезпечення, 2 послуги Кулик Т.М., 2958408173 22.01.2015р. №7 300,00
Налаштування програмного забезпечення, 3 послуги Кулик Т.М., 2958408173 20.07.2015р. №106 1900,00
Протягом девяти місяців ЛМКП “Львівводоканал”, 03348471 21.01.2015р. Дод №5 29834,04
2 шт. ФОП Поровський О.М., 2437314351 11.03.2015р. №120 400,00
Експертиза документів,що складаються привчиненні різноманітних юридичних дій, 2 послуги ФОП Дишлюк Г.Ю., 22.01.2015р. №1,2 2400,00
Повірка 2 апаратів ДП Укрметртестстандарт , 02568182 22.01.2015р. №373735 1137,48
1 особа ТзОВ Галицький медичний центр безпеки дорожнього руху ,35621067 18.01.2015р. №1 1050,00
1 особа Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області, 26181306 02.02.2015р. №12/38 307,91
1 особа Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області ,26181306 23.03.2015р.№73-ок 435,59
1 особа Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області ,26181306 02.04.2015р. №424 180,24
1 особа Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області ,26181306 03.06.2015р. №527 180,24
240 шт. ТзОВ “Аптека 3і”, 34854205 26.01.2015р. №46/20 2258,29
5 шт. ФОП Ільчишин Т.Є., 3024712475 14.09.2015р., №127 16200,00
Рукав латексний 5 шт.,  вогнегасник ВП-5 1 шт. ПП “Центр безпеки Флоріан”, 35816176 14.09.2015р., №125 3936,00
Арматура зливна 30 шт., кран шар.1/2 В3 ручка 30 шт., шланг для води 1/2 30 шт., змішувач 5 шт. ФОП Леус І.В. 2560807697 10.03.2015р. №57 10220,35
Кришка біла 3 шт., кріплення бачка до унітазу 30 шт., змішувач одинарний 5 шт.,  заглушки 1/2 50 шт., плахта набір прокладок 5 шт. ФОП Леус І.В.  2560807697 16.03.2015р. №62 1646,00
Заглушка 1/2 РВ 100 шт., шланг вода 1/2 0,6м вв 30 шт., кран шаровий 1/2 В3 ручка 20 шт., змішувач 15 шт., сифон 37 шт., редукція 72*50 30 шт., силікон 2 шт., кран букса 20 шт. ФОП Леус І.В.  2560807697 08.04.2015р. №68 9460,00
Умивальник 1 шт., змішувач 1 шт., кріплення умивальника 1 шт. ФОП Леус І.В.  2560807697 07.05.2015р. №80 490,00
Уцемент 20 шт., шнурок 1 шт., круг по металу 5 шт., труба 032 11 м., коліно 032 8 шт., труба проф. 12 м., труба 040 9 м., шпатель 1 шт. ФОП ВусО.Я. 2942216629 01.09.2015р. №116 2844,00
Рубероїд 3 шт., дверна ревізія 1 шт., колодка 4 шт., клей церезіт (25 кг.,) 4 шт., масло 6 л., заклепки 7 шт., болгарка 1 шт., труба 2 шт., коліно 1 шт., круг по металу 2 шт., фарба золота 0,4л., засув 1 шт., завіса точена 6 шт., замок гаражний 1 шт., шліфблок 1 шт., цв′яхи 5 кг., валік 1 шт., снєжка 10 л., фарба жовта 28 кг. ФОП ВусО.Я. 2942216629 27.04.2015р. №74 9467,50
Замок 1 шт., завіс приварний 4 шт. ФОП ВусО.Я. 2942216629 20.04.2015р. №3 434,00
Візок для вологого прибирання 1 шт, вставка для віджиму 1 шт., ручка алюмінієва 1 шт., утримувач 1 шт. ТзОВ “Лізоформ Медікал” , 36257034 26.01.2015р. №24 4434,43
Порошок пральний 220 уп., порошок автомат 36 кг., мило 374 шт., мило рідке 30л., рушники паперові 100 шт., папір туалетний 96 шт., мастика для підлоги 34 б. ПП Гупаловський І.В., 2257708139 24.07.2015р. №111 9349,22
Моп 10 шт., білизна поверхня 5000 мл., білизна сантехніка 4000 мл. ТзОВ “Лізоформ Медікал” , 36257034 26.01.2015р. №23 1864,37
Білизна 1000 мл. 3 шт., моп 10 шт., візок для вологого прибирання 1 шт., вставка для віджиму 1 шт., ручка алюмінієва 1 шт., утримувач 1 шт. ТзОВ “Лізоформ Медікал” , 36257034 17.08.2015р. №116 6178,88
Протягом девяти місяців ВП “МТІ”, 13797388 10.06.2015р. №50 13674,31
Передплата на 2015 рік ТОВ РГ “Все про бухгалтерський облік”, 20021027 22.01.2015р. №6 2642,00
Передплата на 2015 рік ТзОВ “Баланс-Клуб”, 21856290 22.01.2015р. №4 1668,00
Передплата на 2016 рік ТОВ “МЦФЕР-Україна”, 100223657 07.09.2015р. №11571 9300,00
Протягом дев′яти місяців ПП Була Р.М., 29.01.2015р. №10/37 1647,65
Папка “До підпису” 1 шт., зошит А4 120 арк. 5 шт., калькулятор CITIZIN 10 шт., клей-олівець 10 шт., скоби №24/6 2 уп., бланки для бухгалтерії. ФОП Дасів М.М., 2590011248 06.08.2015р. №56 16433,21
Папір 110 шт., флеш-карта 2 шт., сегрегатори 35 шт., дискети 20 шт., папка “до підпису” 2 шт., швидкозшивачі 100 шт. ПП “Кадр”, 23271204 11.02.2015р. №42 9965,83
Бензин А 92 2000 л., дизпаливо 725 л. ТзОВ ВТФ “Авіас”, 32560942 20.01.2015р. №51 50325,00
Труба проф. мет. 40*25*2 21 пог.м., гіпс буд. 20 кг., ем. Еко-Сніжка 40 кг., шпаклівка 25 кг., прокладки 32 шт.,  арматура нап. 10 шт., сифон 10 шт.,  фарба 2,7 кг., круги відрізні 4 шт., цвяхи 0,75 кг., рукавиці 10 шт., вапно 150 кг., барвник 14 шт. ТзОВ “Дукат”, 23268449 02.03.2015р. №55 4907,10
Передплата з 04 по 12 міс. 2015р. ЛДУДППЗ Укрпошта, 22336769 09.02.2015р. №41 488,55
Протягом року ДП ” Зовнішторгвидав України” ,02426097 01.07.2014р.№1682/к3 90,00
Модифікація програмного коду комплексної системи комп′ютерних програм бухгалтерського обліку “Дебет Плюс” згідно наказу Мінфіну від 25.11.2014р. №1163, постачання пакетів оновлення до комп. програми “M.E.Doc IS” з правом використання на рік. ТзОВ НВФ “ІВОЯ”, 22349602 13.05.2015р. №81 1718,75
Розроблення Декларації для розміщення відзодів 1-4 го класів небезпеки ПП Екотекс Україна М , 36992244 16.03.2015р. №61 1800,00
Протокол проведення досліджень повітря робочої зони, метеорологічних факторів. ТзОВ НДВП “Екологія”, 32822226 14.05.2015р. №82 4980,00
232 приладів. ДП “Львівстандартметрологія”, 04725912 08.04.2015р. №35 33877,67
Супровід компютерної програми та бази даних “Облік медичних кадрів України” ПП “Медінфосервіс”, 33006821 04.06.2015р. №96 480,00
Повірка теплолічильника ДУ 15-50 мм., повірка лічильника води ДУ 25-50 мм., демонтаж монтаж теплолічильника і лічильника води ДУ 100 мм. ЛКП “Залізничнетеплоенерго”, 03.06.2015р., 1677,00 грн. 03.06.2015р № 1677,00
3 шт. Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області, 26181306 05.05.2015р. №78 1140,00
Механізм BRUNO1 шт., комплект(ручка,замок,циліндр) 5 шт., провід ВВП 2*2,5 100 м., ізострічка 2 шт., лампи люм. 50 шт., лампи 60 шт., емаль 7,5 кг., фарба 12 л., лак меблевий 8 л., плитка Грес 79,38 кв.м., клей для плитки 425 кг., грунт 10л., фуга 15 кг., вимикач 2 кл. 10 шт., лист г/к 2*1000*2000 2 шт. ТзОВ “Епіцентр К”, 32490244 25.03.2015р. №15 21471,17
Полотно дверне 17 шт., коробка дверна 17 компл., наличник 20 шт., лиштва 45 шт., комплект: ручка+замок+циліндр 8 компл., петля універс. 17 шт. ТзОВ “Епіцентр К”, 32490244 14.05.2015р. №83 28508,11
Механізм міжкімнатнийф 9 шт., ручка дверна №25 9 компл. ТзОВ “Епіцентр К”, 32490244 25.05.2015р. №88 1830,15
Комплект дверний 8 шт., емаль чорна 0,9 кг., емаль темно-коричнева 400 мл. ТзОВ “Епіцентр К”, 32490244 24.04.2015р. №75 2625,40
Плитка 30*30*7,5 50 кв/м., клей для плитка 325 кг., хрестики 3 уп., ферозіт 10л., фуга 10 кг., клин 25мм 2 уп., стійка коробки 28*100*2050 мм 20 шт. ТзОВ “Епіцентр К”, 32490244 19.06.2015р. №91 6728,88
Плінтус 17 шт., вимикач 1-кл. 10 шт., вимикач 2-кл. 10 шт., розетка 20 шт., ізострічка 2 шт., стійка коробки 2 шт., поріг 1 шт., світильник растр. 2 шт., стартер 20 пак., профіль 2 шт. ТзОВ “Епіцентр К”, 32490244 11.08.2015р. №97 3881,55
Світильник рест. 8 шт., лампи 100 шт. ТзОВ “Епіцентр К”, 32490244 28.07.2015р. №277 7755,00
Плити ДСП 23,5 шт ВТ ПП “Дімекс”, 22348654 19.06.2015р. №93 10977,19
Фурнітура для дверей в асортименті ФОП Олійник Б.С., 2404015251 19.06.2015р. №94 8495,30
Авто ВС 4128 АМ ТзДВ “Пластик”, 0200217113046 24.04.2015р. №77 4632,10
Авто ВС 3096 АН ТзДВ “Пластик”, 0200217113046 24.04.2015р. №76 4511,72
Авто ВС 4128 АМ ТзДВ “Пластик”, 0200217113046 03.09.2015р. №119 463,49
Авто ВС 3096 АН ТзДВ “Пластик”, 0200217113046 10.09.2015р. №126 2431,11
1 послуга. ПАТ СК “ПЗУ Україна”, 20782312 02.04.2015р. №18 644,00
1 послуга. ПАТ СК “ПЗУ Україна”, 20782312 17.08.2015р. №311.18 1995,00
1 послуга. ЛМКП “Львівтеплоенерго”, 05506460 10.08.2015р. №08-127 90,42
Поточний ремонт в к. 215 ДПВ ТзОВ “Західбудпроект”, 35630286 01.07.2015р. №1806-1 21610,80
Поточний ремонт аварійних елементів-дверей, стін у приміщеннях перевязочних хірург. в-ня на пр. Ч.К.,68 ПП “Рембудстиль”, 32141228 20.07.2015р. №109 40732,80
Промивка та гідравлічне випробування внутрішньої системи опалення на пр. Ч.К., 68 ПП “Рембудстиль”, 32141228 20.07.2015р. №108 15572,00
Поточний ремонт аварійних теплових мереж на пр. Ч.К., 68 ПП “Рембудстиль”, 32141228 22.07.2015р №110 29751,00
Поточний ремонт аварійних дверних заповнень тамбура головного входу по пр. Ч.Калини, 57 ТзОВ “Компанія Алтех”, 3876391 01.04.2015р. №65 29678,30
Поточний ремонт аварійних дверних заповнень тамбура головного входу по пр. Ч.Калини, 68 ТзОВ “Компанія Алтех”, 3876391 01.04.2015р. №66 46417,16
Глушник ГАЗ 3302,3307 1 шт., акумулятор 75 Аh-12v 1 шт., олива моторна 18л. ДП “Львівський регіональний центр “Захід-Авто”, 19331863 26.03.2015р. №64 3051,67
16 апаратів ПП “Меліка”, 37122828 10.07.2015р. №100 1465,00
2 послуги. КП “Львівське бюро експертів оцінювачів”, 22385041 15.07.2015р. №103 6500,00
освідчення 10 осіб. ДП “Західний Експертно-технічний Центр”, 20774790 12.06.2015р. №1863-69 1059,00
освідчення 7 осіб. ДП “Західний Експертно-технічний Центр”, 20774790 01.07.2015р. №2195-18 3436,10
Файли А-4 100 шт., швидкозшивач 15шт. ФОП Ковальчук О.І., 2796911846 01.04.2015р. №1 109,50
Барвник 6 шт. ФОП Белей І.В., 2741205378 06.04.2015р. №2 138,00
Мішок будівельний 9 шт., скотч 2 шт., гіпс 1 шт. ФОП Белей І.В., 2741205378 16.03.2015р. №1 79,70
Клей унів. 1 кг., ізострічка 1 шт. ФОП Белей І.В., 2741205378 20.08.2015р №2 171,90
Круг по металу 35 шт. ФОП Белей І.В., 2741205378 09.09.2015р. №1 1382,50
Ліска косильна 1 шт., олива 2т 1 шт., плитка електрична 2 шт. ПрАТ “Нова лінія”, 30728887 07.05.2015р. №1 537,00
Замок накладний 1 шт., муфта стальна 1 шт., вентилятор 2 шт., піна мотажна 1 шт. ТзОВ “Дукат”, 23268449 23.06.2015р. №5 1062,40
Евакуаційні позначки ТзОВ “Епіцентр К”, 32490244 17.06.2015р.№6 780,63
Шкірзамінник 2,5 м.п. ТзОВ “Епіцентр К”, 32490244 20.08.2015р. №1 372,50
Засвідчення копії документа ПН Єгорова Н.Ю., 2270700301 15.04.2015р. №4 53,00
Диски 20 шт. ТОВ “Ашан Україна”, 35442481 07.05.2015р. №2 103,86
Диски 40 шт. ТОВ “Ашан Україна”, 35442481 03.02.2015р. №2 133,60
Диски 10 шт. ТОВ “Ашан Україна”, 35442481 16.07.2015р. №6 73,00
Конверти 60 шт. ЛДУДППЗ Укрпошта, 22336769 20.04.2015р. №5 148,05
Марки 30 шт. ЛДУДППЗ Укрпошта, 22336769 26.03.2015р. №2 75,00
Марки 27 шт., конверти 17 шт. ЛДУДППЗ Укрпошта, 22336769 06.07.2015р. №3 67,60
Відправлення рекомендованих листів 16 шт ЛДУДППЗ Укрпошта, 22336769 27.04.2015р. №6 133,52
Передплата журналу “Пожежна та технічна безпека”, “Надзвичайні ситуації”. ЛДУДППЗ Укрпошта, 22336769 01.02.2015р. №1 504,80
Передплата журналу “Фінансовий контроль” ЛДУДППЗ Укрпошта, 22336769 10.02.2015р. №4 163,65
Державна реєстрація права власності на нерухоме майно УДК у Сихівському районі, 38007636 13.05.2015р. №4 1333,95
Тосол 5л. ФОП Кавецький В.В., 2303222231 22.05.2015р. №5 90,00
Замок багажника 1 шт., ремінь генератора 1 шт., шланг карбюратора 1 шт., верхня част. карб. 1 шт. ФОП Олещук О.І., 3020804883 23.09.2015р. №6 550,00
Дозатор для мила 2 шт. ФОП Турчин А.В., 3331909290 24.09.2015р. №7 138,00
1 послуга. ЛМКП “Львівводоканал”, 03348471 293,22
1 послуга. ЛМКП “Львівводоканал”, 03348471 04.02.2015р. №3 149,77
1 послуга. ДП ДІПМ “Містопроект”, 02497909 03.07.2015р. №2 600,00
Папка “До підпису” 1 шт. ПАТ “Бібльос”, 02470371 18.02.2015р. №5 84,50
Масло 5 л. ТзОВ “Гума-сервіс”, 17852208 18.02.2015р. №6 288,00
Олива 10 кг. ТзОВ “Гума-сервіс”, 17852208 07.07.2015р. №4 288,00
1 шт. Магазин “Фокстрот”, 35625082 09.07.2015р. №5 255,90
2 особи. НМУ ім. Богомольця, 16.06.2015р. №4 738,65
1 особа Асоціація сімейних лікарів м. Києва, 25895357 23.09.2015р. №6 770,02
5 осіб. КЗ ЛОР ЛОКПНД, 01984530 16.06.2015р. №2 200,00

Звіт про виконання бюджету за 1-е півріччя 2015 року за КФК 080000 “Охорона здоров’я”

четвер, Серпень 20th, 2015
ЕКВ Видатки за економічною структурою Бюджет 2015 року Бюджет 2015 року
План Виконано за 1-е півр. 2015р. Розрахунки установи згідно бюджетних запитів Фактично затверджено у бюджеті на поточний рік Відсоток виконання (к.4/к.7)*100
1 2 3 4 5 7 8
2111 Заробітна плата 18,397.9 8455.5 19060 18397.9 45.96
2120 Нарахування на заробітну плату 6,099.2 3137.6 6918 6099.2 51.44
2200 Використання товарів і послуг 1,051.8 346.2 1051.1 1051.8 32.92
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар (крім дороговартісного медичного обладнання) 90.7 37.6 90 90.7 41.46
2220 Медикаменти та перев`язувальні матеріали 550.0 197 550 550 35.82
2230 Продукти харчування 45.0 8.9 45 45 19.78
2240 Оплата послуг (видатки на поточний ремонт та обслуговування обладнання, поточний ремонт приміщень, послуги зв’язку тощо) 366.1 102.7 366.1 366.1 28.05
2250 Видатки на відрядження 0.0 0 0 0 0.00
2270 Оплата комунальних послуг та енергоносіїв 2,406.0 952.5 2664.2 2406 39.59
2271 Оплата теплопостачання 1840 754.7 2009.3 1840 41.02
2272 Оплата водопостачання і водовідведення 57 18.2 57 57 31.93
2273 Оплата електроенергії 509 179.6 597.9 509 35.28
2274 Оплата природного газу 02275 Оплата інших комунальних послуг 02280 Дослідження і розробки, видатки державного(регіонального) значення 02282 Окремі заходи по реалізації державних(регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку 02600 Поточні трансферти 02700 Соціальне забезпечення 1050 499.2 1050 1050 47.54
2710 Виплата пенсій і допомоги 150 34.8 150 150 23.20
2730 Інші виплати населенню (видатки на пільгові медикаменти та пільгове зубопротезування) 900 464.4 900 900 51.60
2000 Капітальні видатки
2110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
2133 Капітальний ремонт інших об’єктів
2800 Інші видатки (податки)

ВСЬОГО 29004.9 13391 30743.3 29004.9 46.17
По комунальній 4-ій міській поліклініці затверджено кошторис на 2015 рік – 29004932,22 грн., за 1-е півріччя надійшло бюджетних асигнувань на суму – 13391494,20 грн., використано бюджетних асигнувань – 13390950,85 грн., фактичні видатки становлять – 14951781,02 грн., залишок коштів на рахунку 543,35 грн.

КЕКВ 2110 “Оплата праці працівників бюджетних установ“ надійшло – 8455548,91 грн., касові видатки – 8455548,91 грн., фактичні видатки – 9590729,18 грн..

КЕКВ 2120 “Нарахування на оплату праці працівників бюджетних установ“ надійшло – 3137581,96 грн., касові видатки – 3137581,96 грн., фактичні видатки – 3534560,80 грн.

КЕКВ 2210 «Придбання матеріалів» надійшло – 37606,96 грн., касові видатки – 37606,96 грн., фактичні видатки – 45008,42 грн.

КЕКВ 2220 «Придбання медикаментів» надійшло – 197020,58 грн., касові видатки – 197020,58 грн., фактичні видатки – 263996,64. грн.

КЕКВ 2230 «Продукти харчування» надійшло – 8785,98 грн., касові видатки – 8785,98 грн., фактичні видатки – 11477,94 грн.

КЕКВ 2240 “Оплата послуг” надійшло – 102887,40 грн., касові видатки – 102665,63 грн., фактичні видатки – 119712,26грн.

КЕКВ 2271 «Оплата теплопостачання» надійшло – 754750,63 грн., касові видатки – 754733,77 грн., фактичні видатки – 716454,17 грн.

КЕКВ 2272 «Оплата водопостачання та водовідведення» надійшло – 18260,44 грн., касові видатки – 18242,72 грн., фактичні видатки – 9896,98грн.

КЕКВ 2273 “Оплата електроенергії” надійшло – 179878,80 грн., касові видатки – 179591,80 грн., фактичні видатки – 137768,55 грн.

КЕКВ 2710 «Виплати пенсій і допомог» надійшло – 34779,47 грн., касові видатки – 34779,47 грн., фактичні видатки – 41119,32. грн.

КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» надійшло – 464393,07 грн., касові видатки – 464393,07 грн., фактичні видатки – 481056,76 грн.

Дебіторська заборгованість станом на 01.07.2015р. становить 160519,71 грн., а саме заборгованість орендарів за орендну плату – 27772,91грн., відшкодування комунальних послуг – 132746,80 грн.

Доходи – 27772,91 грн. – не сплачена орендна плата за червень 2015р. термін оплати до

05.07.2015р.

Протермінована заборгованість в сумі 122031,50 виникла по Станції швидкої допомоги в сумі 110026,40 грн. і Стоматологічній поліклініці №1 в сумі 12005,10грн., в зв’язку з невчасним відшкодуванням комунальних послуг за приміщення, яке вони винаймають.

Кредиторська заборгованість станом на 01.07.2015 року становить 1670970,67 грн. в тому числі:

КЕКВ 2110 “Оплата праці працівників бюджетних установ“ – 1135544,55 грн. заборгованість по заробітній платі перед працівниками.

КЕКВ 2120 “Нарахування на оплату праці працівників бюджетних установ“ – 397111,08 грн. заборгованість по нарахуванням на заробітну плату перед бюджетом.

КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання» – 7530,12 грн. за господарські товари і матеріали.

КЕКВ 2220 «Придбання медикаментів» – 55460,37 грн. за медикаменти.

КЕКВ 2240 “Оплата послуг” – 2691,96грн. за техобслуговування і поточний ремонт медобладнання.

КЕКВ 2271 «Оплата теплопостачання» – 19953,52грн.

КЕКВ 2272 «Оплата водопостачання та водовідведення» – 243,86грн.

КЕКВ 2710 «Виплати пенсій і допомог» – 6339,85 грн.

КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» – 16663,69 грн. – за безкоштовні медикаменти.

До УВАГИ громадян, які стали жертвами бойових дій – пораненим бійцям АТО, їх родинам, переміщеним особам !

вівторок, Серпень 11th, 2015

Міжнародний благодійний фонд «Victims of War in Ukraine» займається допомогою громадянам, які стали жертвами бойових дій – пораненим бійцям АТО, їх родинам, переміщеним особам.

З метою отримання допомоги необхідно звертатись за адресою: 79010 м. Львів, вул. Севастопольська, 7/3.

  • Використання коштів загального фонду бюджету на утримання закладу (медична субвенція) 1 кв. 2016 року
  • Зміни до додатку до річного плану закупівель на 2016 рік
  • Головна
  • Графік роботи поліклініки
  • Дільниці обслуговування та лікарі
  • Контакти
  • Новини
  • Фотоархів
  • Звіт 2015
  • Бюджет та фінансові звіти