Archive for the ‘Uncategorized’ Category

Маршрут пацієнта по пілотному проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою: – http://moz.gov.ua/docfiles/mp_l.pdf

понеділок, Листопад 10th, 2014

Див: –  http://moz.gov.ua/docfiles/mp_l.pdf

У Львові відбудеться акція з профілактики гепатиту С

середа, Липень 16th, 2014

З 21 липня до 1 серпня 2014 року у Львові триватиме акція з профілактики гепатиту С у мешканців міста, в рамках всеукраїнської акції «Гепатит С – виліковний. Дбаємо про здоров’я по-новому!». Захід буде проведено в межах відзначення Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами (28 липня).

Організаторами акції є управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, ВГО «Фундація медичного права та біоетики України», спільно з ЛОБФ «Медицина і право», за підтримки МБФ «Міжнародний альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

З метою доступу до інформації щодо профілактики, розповсюдження, симптомів, методів діагностики та лікування вірусних гепатитів, а також захисту прав людини у сфері охорони здоров’я, серед мешканців і гостей м. Львова буде проведено широку інформаційно-просвітницьку кампанію з використанням тематичних брошур, листівок, постерів та білбордів. Також будуть проведені навчальні семінари для сімейних лікарів, лекції для молоді та лекція для пацієнтів, хворих на гепатит С.

Акція розпочнеться навчальним семінаром для лікарів загальної практики-сімейної медицини на тему «Проблематика вірусного гепатиту С у діяльності сімейного лікаря», що проходитиме 25 липня 2014 р. Метою заходу є підвищення обізнаності медичних працівників у питаннях профілактики, діагностики, лікування вірусного гепатиту С.

У ключовий день акції – 28 липня – відбудеться навчальна лекція для пацієнтів, які хворіють на гепатит С, на тему «Вірусний гепатит С: доступно про головне», з метою висвітлення окремих питань діагностики й лікування.

Окрім цього, заплановано, спільно зі скаутською організацією «Пласт», протягом двох тижнів провести лекції для молоді. Лекторій вестимуть лікарі-інфекціоністи та лікарі-гастроентерологи, які розкриватимуть питання профілактики вірусних гепатитів, способи зараження захворюваннями, питання діагностики.

Шановні львів’яни! Пам’ятайте, що найголовнішим заходом профілактики гепатитів є дотримання  правил особистої гігієни, а саме:

- уникнення контакту з біологічними рідинами інших людей – не користуватися чужими бритвами, зубними щітками, ножицями;

-  вибірковість щодо статевих стосунків, використання презервативів при безладних статевих зв’язках;

- використання одноразових інструментів при проведенні процедур проколювання вух, пірсингу, нанесення татуювання, голковколювання, інших потенційно небезпечних маніпуляцій;

- при відвідуванні медичних установ, зокрема стоматологічних кабінетів, упевніться, що інструментарій був ретельно простерилізований;

- якщо Ви – медичний працівник, Вам завжди треба дотримуватися техніки безпеки, особливо при роботі з гострими інструментами.

Гепатит чатує на кожного, хто втратив пильність. Не дайте йому жодного шансу!

Більш детальну інформацію про акцію Ви можете отримати на веб-сайтах: www.medicallaw.org.ua та www.healthrights.org.ua.

Довідка

За оцінкою експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я, у світі вірусним гепатитом С інфіковано близько 1 млрд. людей, 180 млн. осіб страждають на хронічну форму цього захворювання, 350 тис. щороку помирають. Вірусним гепатитом В у світі інфіковано 1 млрд. людей, на хронічну форму захворювання страждає близько 400 млн. осіб, щороку від 500 до 700 тис. осіб помирають від зазначеної інфекції. Всього 57 відсотків випадків цирозу печінки і 78 відсотків випадків первинного раку печінки зумовлено хронічними вірусними гепатитами В і С.

Надзвичайно складна ситуація спостерігається із захворюванням на вірусний гепатит С, проти якого не існує вакцини і для якого притаманний безсимптомний (безжовтяничний) перебіг з подальшим розвитком хронічного процесу у більш як 80 відсотків пацієнтів.

У зв’язку з особливостями клінічного перебігу, відсутністю специфічної профілактики, високим хроніогенним потенціалом вірусу, рівень захворюваності на гепатит С постійно підвищується, кількість летальних випадків внаслідок ускладнень, спричинених цим захворюванням (цироз та первинний рак печінки), збільшується. За даними експертів, пік смертності від цього захворювання очікується у 2017-2020 роках.

Внаслідок надзвичайної контагіозності вірусів гепатиту В і С, рівень інфікованості цими гепатитами у десятки разів перевищує показники інфікованості ВІЛ-інфекцією, тому кількість хворих на вірусні гепатити у світі щонайменше в 14-15 разів перевищує кількість хворих на ВІЛ (у тому числі і на коінфекцію ВІЛ та вірусні гепатити). За підрахунками науковців, на сьогодні спостерігається пандемія вірусного гепатиту С, яка за масштабами та кількістю інфікованих в 4-5 разів перевищує хворих на ВІЛ-інфекцію.

При вірусних гепатитах В і С епідемічний процес у більшості випадків має прихований характер, у зв’язку з чим офіційна статистика не відображає реальну ситуацію в країні.

Слід зазначити, що більшість хворих на хронічні форми вірусного гепатиту В і С є особи працездатного та репродуктивного віку, соціально адаптовані. У зв’язку з цим зазначена ситуація негативно впливає на соціально-економічний розвиток країни та створює загрозу її національній безпеці.

Вірусний гепатит С, у разі застосування сучасних методів лікування, може бути виліковним.

На даний час одним з компонентів багатоскладової проблеми вірусних гепатитів в Україні є низький рівень інформованості населення про небезпеку зараження цими грізними хворобами.

Саме тому вже кілька років поспіль міжнародні, всеукраїнські та місцеві громадські організації, сферою інтересу яких є охорона здоров’я, співпрацюють як між собою, так і з органами влади, з метою підвищення обізнаності населення України щодо поширення, симптомів, методів діагностики та лікування гепатиту С. Акції з профілактики гепатитів – одне з втілень такої співпраці. Проведення таких заходів стало традиційним і у Львові, коли у липневі дні органи влади, професійна медична спільнота, громадські організації, акцентуючи увагу на проблематиці вірусних гепатитів, наголошують: «Обережно: гепатит «С», – і зазначають: «Гепатит С – виліковний. Дбаємо про здоров’я по-новому!».

 

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ на 2014 рік (ЗМІНИ)

п`ятниця, Липень 11th, 2014

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ (ЗМІНИ)

на 2014 рік

Комунальна 4-та міська поліклініка м. Львова, Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 23970286

 

Предмет закупівлі Код КЕКВ

(для бюджетних коштів

Джерело фінансу

вання

 

Очікувана вартість предмета закупівлі Процедура закупівлі Орієнтовний початок проведення

процедури

закупів

лі

Підрозділ(и) (особа (и),

яких планується

залучити до підготовки

документації конкурсних

торгів (запиту цінових

пропозицій, кваліфікаційної

документації)

Примітки
1 2 3 4 5 6 7 8
Енергія електрична (електрична енергія)

(35.11.1)

2173 кошти місцевого бюджету   Закупівля в одного учасника грудень 2013 р.   Процедуру  розпочато на 2014 р. відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України «Про здійснення державних закупівель», № 2289-VI від 01.06.2010 р. зі змінами (далі-Закон). Процедуру обрано відповідно до п. 2 ч. 2, ст. 39 Закону. Головний розпорядник бюджетних коштів – Управління охорони здоров’я Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради,, код ЄДРПОУ: 02013030
Пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води (постачання теплової енергії) (35.30.1) 2171 кошти місцевого бюджету   Закупівля в одного учасника грудень 2013 р.   Процедуру  розпочато на 2014 р. відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України «Про здійснення державних закупівель», № 2289-VI від 01.06.2010 р. зі змінами (далі-Закон). Процедуру обрано відповідно до п. 2 ч. 2, ст. 39 Закону. Головний розпорядник бюджетних коштів – Управління охорони здоров’я Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради,, код ЄДРПОУ: 02013030
Лактони, н.в.і.у., гетероциклічні сполуки лише з гетеро-атомом(-ами) азоту, що мають у структурі неконденсоване піразинове кільце, піримідинове кільце, піперазольне кільце чи фенотіазинову кільцеву систему без подальшої конденсації; гідантоїн та його похідні; сульфонамід (наркотичні, психотропні лікарські засоби та прекурсори)  (21.10.3). 2220 кошти місцевого бюджету   Переговорна процедура липень 2014 р.   Процедуру обрано відповідно до п. 2 ч. 2, ст. 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10 квітня 2014 року № 1197-VІІ. Головний розпорядник бюджетних коштів – Управління охорони здоров’я Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради,, код ЄДРПОУ: 02013030

 

Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів від 09.07.2014 р. Протокол № 2-р

 

Голова комітету з конкурсних торгів, Якимович В.В. _______________

(прізвище, ініціали)           (підпис)  М. П.

 

Секретар комітету  з конкурсних торгів, Мрочко Н.В. _______________

(прізвище, ініціали)                          (підпис)

 

З 12 до 16 травня у Львові мешканці зможуть виміряти артеріальний тиск у спеціальних наметах, поліклініках та лікарнях

понеділок, Травень 12th, 2014

Управління охорони здоров’я Львівської міської ради щорічно проводить травневу акцію з вимірювання артеріального тиску у населення з метою раннього виявлення артеріальної гіпертензії (АГ) та запобігання її ускладнень. Цього року «Дні профілактики і раннього виявлення артеріальної гіпертензії» відбудуться у Львові з 12 до 16 травня і будуть присвячені Всесвітньому дню боротьби з гіпертонічною хворобою, який відзначається 10 травня.

Під час проведення акції кожний громадянин матиме змогу виміряти артеріальний тиск у міських поліклініках та лікарнях, де будуть розміщені пункти вимірювання артеріального тиску, а також у шести медичних пунктах-наметах, які будуть розташовані в найбільш людних місцях міста: пл. Ринок, проспект Шевченка, проспект Свободи, ЛНУ ім. Франка, проспект Чорновола, проспект Червоної Калини.

В акції братимуть участь волонтери (для вимірювання артеріального тиску в наметах) – студенти Львівського державного медичного коледжу ім. А. Крупинського. Пацієнти з підвищеним артеріальним тиском отримають консультації фахівців, необхідні додаткові обстеження, освітні матеріали по АГ (пам`ятки, щоденники контролю артеріального тиску та інше).

У рамках акції в закладах охорони здоров`я проводяться навчальні програми та семінари з вивчення сучасних аспектів лікування гіпертонічної хвороби.

Загалом за сім років в акції взяло участь 797965 громадян, з них вперше виявлено АГ у 28807 осіб. Усіх з вперше виявленою АГ взято на диспансерний облік у ЗОЗ міста Львова та призначено їм відповідне лікування.

У результаті ретельної системної роботи управління охорони здоров’я і медичних закладів щодо профілактики АГ у населення, за останні роки вдалося досягнути зниження захворюваності на інфаркт міокарда з 959 випадків у 2009 році до 776 у 2013 році, тобто на 183 львів’янина захворіло менше. Водночас, захворюваність на інсульти залишається у м. Львові відносно високою (захворіло у 2009 році 848 осіб, у 2013 році – 828 осіб).

Що таке артеріальний тиск і як його контролювати?

Щоб проштовхнути кров по судинній системі, необхідно докласти певної сили. Ця сила, яка діє на стінки судин під час плину крові, називається артеріальним тиском. Показники тиску прийнято позначати двома цифрами, наприклад, 120 і 80 мм рт. ст. Більше значення називається систолічним тиском, під яким розуміють найвищий тиск на стінку судини після скорочення серця. Менше значення називається діастолічним тиском, під яким розуміють тиск крові в період спокою, у перерві між скороченнями серця.

Людський організм створений дуже надійно, з великим запасом міцності, зокрема, і до коливань артеріального тиску. Судинна стінка здатна витримувати значні підйоми тиску за умови, що вона достатньо еластична та міцна. Але з віком еластичність судин знижується і, як наслідок, збільшується ризик виникнення гіпертонічної хвороби, і в осіб, старших 40 років, досягає 20-25% при відносно рівномірному розподілі серед чоловіків і жінок. Причини виникнення гіпертонічної хвороби до кінця не з’ясовані. Серед факторів, що спричиняють її розвиток, виділяють: емоційний стрес, спадково-конституційні особливості, професійні шкідливості, особливості харчування (надмірне вживання кухонної солі, насичених жирів, дефіцит магнію), вікова перебудова організму в період клімаксу, травми черепа, інтоксикації, гіподинамія.

Оптимальним вважається тиск 120/80 міліметрів ртутного стовпчика, нормальним та високонормальним – від 130/85 до 139/89. Про гіпертонію можна говорити тоді, коли тиск вищий, ніж 140/90 (гіпертонія І ступеня). Тиск 160/100 вказує на гіпертонію II ступеня, а понад 180/110 – ІІІ ступеня.

Довідка

В Україні майже 12 млн осіб хворих на гіпертонічну хворобу, що становить 30% дорослого населення.

За статистикою, у м. Львові від підвищеного тиску страждають 188092 особи (30,2%), але, насправді, таких людей набагато більше. Гіпертонічну хворобу тепер діагностують і у вісімнадцятирічних. А основну питому вагу серед осіб з вперше виявленою АГ становлять особи працездатного віку. Наслідки артеріальної гіпертензії «вбивають» людей частіше за інші хвороби. Відомо, що понад 50% всіх випадків смерті від серцево-судинних захворювань в Україні припадає на АГ, а точніше, на її ускладнення: насамперед – це інфаркт міокарда та інсульт. Аналогічна ситуація спостерігається і у м. Львові, зокрема, щороку помирає від інфаркту міокарда близько 190 львів`ян (2013 р. – 189 осіб), а від інсульту – 390 осіб (2013 р. – 382 особи). Значною мірою це пов’язано з низькою поінформованістю населення про необхідність своєчасного виявлення та лікування АГ.

 

Управління охорони здоров’я Львівської міської ради закликає мешканців Львова дбати про своє здоров`я, систематично відвідувати поліклініку, контролювати артеріальний тиск і, таким чином, уберегти себе від інфаркту та інсульту.

 

Інформація про виявлення хворих на туберкульоз і ХОЗЛ у рамках «Днів профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання»

середа, Квітень 23rd, 2014

Комунальна 4-а міська поліклініка м. Львова

Обстежено на туберкульоз методом флюорографії/ з них – рентгенографії

Виявлено

цим методом

хворих

на туберкульоз

Обстежено на туберкульоз методом мікроскопії мокротиння Виявлено

цим методом

хворих

на туберкульоз

Проведено скринінгове спірографічне обстеження Виявлено хворих

з

ХОЗЛ

3534 / 615

2 323 0 340 20

 

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ на 2014 рік

п`ятниця, Грудень 20th, 2013

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ на 2014 рік

Комунальна 4-та міська поліклініка м. Львова, Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 23970286

 

Предмет закупівлі Код КЕКВ

(для бюджетних коштів

Джерело фінансу

вання

 

Очікувана вартість предмета закупівлі Процедура закупівлі Орієнтовний початок проведення

процедури

закупів

лі

Підрозділ(и) (особа (и),

яких планується

залучити до підготовки

документації конкурсних

торгів (запиту цінових

пропозицій, кваліфікаційної

документації)

Примітки
1 2 3 4 5 6 7 8
Енергія електрична (електрична енергія)

(35.11.1)

2273 кошти місцевого бюджету 554 100,00 грн. (П’ятсот п’ятдесят чотири тисячі сто грн.00 коп.)

з ПДВ

Закупівля в одного учасника грудень 2013 р. Якимович В.В.

Томчук Н.І. Трофімова С.В.

Гриняк М.В.

Баран О.І.

 

Процедуру  розпочато на 2014 р. відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України «Про здійснення державних закупівель», № 2289-VI від 01.06.2010 р. зі змінами (далі-Закон). Процедуру обрано відповідно до п. 2 ч. 2, ст. 39 Закону. Головний розпорядник бюджетних коштів – Управління охорони здоров’я Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради,, код ЄДРПОУ: 02013030
Пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води (постачання теплової енергії) (35.30.1) 2271 кошти місцевого бюджету 1 844 560,00 грн. (Один мільйон вісімсот сорок чотири тисячі п’ятсот шістдесят грн. 00 коп.) з ПДВ

 

Закупівля в одного учасника грудень 2013 р. Якимович В.В.

Томчук Н.І. Трофімова С.В.

Гриняк М.В.

Баран О.І.

 

Процедуру  розпочато на 2014 р. відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України «Про здійснення державних закупівель», № 2289-VI від 01.06.2010 р. зі змінами (далі-Закон). Процедуру обрано відповідно до п. 2 ч. 2, ст. 39 Закону. Головний розпорядник бюджетних коштів – Управління охорони здоров’я Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради,, код ЄДРПОУ: 02013030

Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів від 17.12.2013 р. Протокол N 1-р

 

Інформація про підсумки обстежень з метою виявлення хворих на онкологічні захворювання у рамках “Днів профілактики онкозахворювань статевої сфери у чоловіків”

вівторок, Грудень 17th, 2013
Всього з них :
рак простати рак яєчка
обстежено пацієнтів Виявлено    онкозахворювання Обстежено на рак простати
(ПРД)
Обстежено на рак простати
(PSA)
Обстежено на рак простати
(УЗД)
Виявлено хворих на рак простати Кіл-ть хворих, скерованих у спецвідділення Додаткові методи обстеження
(МРТ,  КТ   і т.п.)
Обстежено хворих на рак яєчка, (маркери ) Обстежено хворих на рак яєчка, (УЗД) Виявлено хворих на рак яєчка Кіл-ть хворих, скерованих у спецвідділення Додаткові методи обстеження
(МРТ, КТ  і т.п.)
165 1 165 65 70 1 2 3 3

 

Підсумки проведення “Днів профілактики патології шийки матки і грудної залози” в К4МП у період з 07.10.13 р. до 18.10.13 р.

вівторок, Грудень 17th, 2013

УЗАГАЛЬНЕНІ ДАНІ

 

 

Вік

Всього

обстежено

Мають

патологію

з них

вперше виявлено

Надана допомога
 

диспансерне

спостереження

 

скеровано на

дообстеження

 

пролікована

(абс.)

(%) (абс.) (%) Рак шийки матки Рак молочної

залози

(абс.) (%) (абс.)

(%)

до 18

років

76 4,8 - - - - - -
18-49

років

1750 4,3 45 0,1 - - 1 0,6 26 198
більше

50 років

1090 11,9 34 0,4 - - - - 11 248
 

Разом:

2916 5,7 79 0,15 1 0,03 37

446

 

 

У В А Г А !Прийдіть до свого сімейного лікаря! Виміряйте свій артеріальний тиск! Отримайте рецепт!

середа, Листопад 20th, 2013

 

Перелік міжнародних непатентованих назв лікарських засобів (у вигляді таблеток та капсул), на які поширюється дія пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, є таким:

  Міжнародна не патентована назва українською мовою Міжнародна не патентована назва англійською мовою
Засоби, щодіють на ренін-ангіотензинову систему
  Еналаприл Enalapril
  Лізиноприл Lisinopril
Блокатори бета-адренорецепторів
  Бісопролол Bisoprolol
  Метопролол Metoprolol
  Небіволол Nebivolol
Антагоністи кальцію
  Амлодипін Amlodipine
  Ніфедипін Nifedipine

Прийдіть до свого сімейного лікаря!

Виміряйте свій артеріальний тиск!

Отримайте рецепт!

Перелік суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, незалежно від форми власності та підпорядкування, аптечні заклади яких розташовані в межах Львівської області:

  Назва

суб’єкту господарювання

Адреса

суб’єкту господарювання

  м. Львів  
1. Комунальне підприємство Львівської обласної ради «Аптека №296» м. Львів, вул. Сихівська, 14
2. Приватне підприємство «Медико» Аптека №3 м. Львів, вул. Дж. Вашингтона, 21
3. Приватне підприємство «Медико» Аптека №8 м. Львів, вул. Сихівська, 14
4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ваша аптека» Аптека №8 м. Львів, вул. Драгана, 1/1
5. Товариство з обмеженою відповідальністю «3І» Аптечний пункт №8 м. Львів, вул. Навроцького, 23
6. Товариство з обмеженою відповідальністю «Сальве-Львів» Аптека №13 м. Львів, вул. Довженка, 3
7. Товариство з обмеженою відповідальністю “Декада-200″ Аптечний пункт № 10 м. Львів, вул. Навроцького, 23
8. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ваша аптека» Аптека №18 м. Львів,  пр. Червоної Калини, 36
9. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ваша аптека» Аптека 31 м. Львів,  вул. Антонича, 26/1
Товариство з обмеженою відповідальністю «Аптека «3І» Аптека №6 м. Львів, вул. Драгана, 1
Товариство з обмеженою відповідальністю «Аптека «3І» Аптека №28 м. Львів, пр. Червоної Калини, 53
Товариство з обмеженою відповідальністю франчайзингова компанія «Біомед» м. Львів, вул. Драгана, 4б
Товариство з обмеженою відповідальністю франчайзингова компанія «Біомед» м. Львів,  пр. Червоної Калини, 68
Товариство з обмеженою відповідальністю франчайзингова компанія «Біомед» м. Львів,  пр. Червоної Калини, 64
ДКП «Аптека № 27» м. Львів, вул. Дністерська, 27
Товариство з обмеженою відповідальністю «Сальве-Львів» Аптека №16 м. Львів, вул. Угорська, 8
Товариство з обмеженою відповідальністю «Сальве-Львів» Аптека №20 м. Львів, вул. Луганська, 6
Фізична особа – підприємець Сальманович Олена Миколаївна Аптека “Знахар” № 6 м. Львів, пр. Червоної Калини, 64
ТзОВ “АСТАН” Аптека № 9 “МЕГА АПТЕКА Здоров Я” м. Львів пр. Червоної Калини, 105

 

 

 

З інформацією, яка постійно оновлюється, ви можете ознайомитися на офіційному сайті МОЗ України:

moz@moz.gov.ua

 

Інформація для пацієнтів щодо цін на лікарські засоби, на які поширюється дія пілотного проекту, відповідно до постанови КМУ від 25.04.12 №340 “Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою” станом на 26.09.2013

вівторок, Жовтень 8th, 2013
№ з/п Міжнародна непатентована назва Торговельна назва лікарського засобу Форма випуску Дозування Кількість одиниць лікарського засобу у споживчій упаковці Найменування виробника, країна Розрахована максимальна роздрібна ціна
з урах. родріб. надбавки 25%,
за уп., грн.
Референтна ціна за упаковку, грн
(наказ МОЗ №419 від 01.06.12 (у ред.№794 від 10.09.13))
% відшодування вартості упаковки Доплата пацієнтом, грн. за уп Групи відшкоду-вання – І або ІІ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Amlodipine
1 Amlodipine АМЛОДИПІН-ФАРМАК таблетки, у блістерах 5 10 ВАТ “Фармак”, Україна 5,03 4,53 90,0 0,50 І
2 Amlodipine АМЛОДИПІН-ФАРМАК таблетки, у блістерах 5 20 ВАТ “Фармак”, Україна 9,17 8,25 90,0 0,92 І
3 Amlodipine АМЛОДИПІН-ФІТОФАРМ таблетки, у блістерах 5 20 ПАТ “Фітофарм”, Україна. 9,23 8,30 90,0 0,93 І
4 Amlodipine АМЛОДИПІН таблетки, у блістерах 5 30 ЗАТ “Технолог”, Україна. 10,56 9,50 90,0 1,06 І
5 Amlodipine АМЛОДИПІН таблетки 5 30 ВАТ “Київмедпрепарат”, Україна 14,85 13,37 90,0 1,48 І
6 Amlodipine АМЛОДИПІН-АСТРАФАРМ таблетки, у блістерах 5 30 ТОВ “АСТРАФАРМ”, Україна 12,20 10,98 90,0 1,22 І
7 Amlodipine АМЛОДИПІН-КВ таблетки, у блістерах 5 30 ПАТ “Київський вітамінний завод”, Україна 12,68 11,41 90,0 1,27 І
8 Amlodipine АМЛОДИПІН-ФІТОФАРМ таблетки, у блістерах 5 30 ПАТ “Фітофарм”, Україна. 14,31 12,88 90,0 1,43 І
9 Amlodipine АМЛОДИПІН-ФАРМАК таблетки, у блістерах 10 10 ВАТ “Фармак”, м. Київ 7,87 7,08 90,0 0,78 І
10 Amlodipine АМЛОДИПІН-ФАРМАК таблетки, у блістерах 10 20 ВАТ “Фармак”, м. Київ 13,57 12,21 90,0 1,36 І
11 Amlodipine АМЛОДИПІН таблетки, у блістерах 10 30 ЗАТ “Технолог”, Україна. 18,40 16,56 90,0 1,84 І
12 Amlodipine АМЛОДИПІН-АСТРАФАРМ таблетки, у блістерах 10 30 ТОВ “АСТРАФАРМ”, Україна 23,46 21,11 90,0 2,35 І
13 Amlodipine АМЛОДИПІН-КВ таблетки, у блістерах 10 30 ПАТ “Київський вітамінний завод”, Україна 20,47 18,43 90,0 2,04 І
14 Amlodipine АЛАДИН таблетки, у блістерах 5 30 ВАТ “Фармак”, Україна 23,79 15,21 63,9 8,58 ІІ
15 Amlodipine АМЛОДИПІН-ЗДОРОВ’Я Таблетки у блістерах 5 30 ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я”, Україна/ТОВ “Фармекс Груп”,Україна 26,19 15,21 58,1 10,98 ІІ
16 Amlodipine АМЛОПРИЛ®-ДАРНИЦЯ таблетки, у контурних чарункових упаковках 10 20 ЗАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця”, Україна 39,61 20,29 51,2 19,32 ІІ
17 Amlodipine АГЕН® 10 Таблетки у блістерах 10 30 АТ “Зентіва”, Чеська Республіка 58,92 30,43 51,6 28,49 ІІ
18 Amlodipine АЛАДИН таблетки 10 30 ВАТ “Фармак”, Україна 35,32 30,43 86,1 4,89 ІІ
19 Amlodipine АМЛОДИПІН-ЗДОРОВ’Я Таблетки у блістерах 10 30 ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я”, Україна/ТОВ “Фармекс Груп”,Україна 39,37 30,43 77,3 8,94 ІІ
20 Amlodipine СТАМЛО таблетки 10 30 Д-р Редді’с Лабораторіс Лтд, Індія 61,48 30,43 49,5 31,05 ІІ
21 Amlodipine СЕМЛОПІН® таблетки 2,5 28 КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ. ЛТД./ТОВ “КУСУМ ФАРМ”, Індія/Україна 34,05
22 Amlodipine АЗОМЕКС таблетки, у блістерах 2,5 30 ЕМКЙОР ФАРМАСЬЮТІКАЛС ЛТД., Індія 41,03
23 Amlodipine АМЛОДИЛ БОСНАЛЕК таблетки 5 20 Босналек д.д., Боснія і Герцеговина 32,63
24 Amlodipine АМЛОПРИЛ®-ДАРНИЦЯ таблетки, у контурних чарункових упаковках 5 20 ЗАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця”, Україна 24,52
25 Amlodipine СЕМЛОПІН® таблетки 5 28 КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ. ЛТД./ТОВ “КУСУМ ФАРМ”, Індія/Україна 58,66
26 Amlodipine АГЕН® 5 Таблетки у блістерах 5 30 АТ “Зентіва”, Чеська Республіка 41,33
27 Amlodipine АЗОМЕКС таблетки, у блістерах 5 30 ЕМКЙОР ФАРМАСЬЮТІКАЛС ЛТД., Індія 67,28
28 Amlodipine АМЛО САНДОЗ® таблетки 5 30 Лек фармацевтична компанія д.д., Словенія, підприємство компанії Сандоз/Сандоз Ілак Санай ве Тікарет А.С., Словенія/Туреччина 49,87
29 Amlodipine АМЛОДИПІН ПФАЙЗЕР таблетки, у блістерах 5 30 Пфайзер Менюфекчуринг Дойчленд ГмбХ, Німеччина 55,30
30 Amlodipine АМЛОКАРД-САНОВЕЛЬ Таблетки у блістерах 5 30 Сановель Іляч Санаі ве Тиджарет А.Ш., Туреччина 38,58
31 Amlodipine АМЛОНГ Таблетки у блістерах 5 30 Мікро Лабс Лімітед, Індія 49,02
32 Amlodipine ЕМЛОДИН® таблетки 5 30 ВАТ Фармацевтичний завод ЕГІС, Угорщина 65,45
33 Amlodipine НОРМОДИПІН таблетки 5 30 ВАТ “Гедеон Ріхтер”, Угорщина 68,59
34 Amlodipine СТАМЛО таблетки 5 30 Д-р Редді’с Лабораторіс Лтд, Індія 42,78
35 Amlodipine ТЕНОКС® таблетки 5 30 КРКА, д.д., Ново место, Словенія 76,40
36 Amlodipine НОРВАСК® Таблетки у блістерах 5 60 Пфайзер Менюфекчуринг Дойчленд ГмбХ, Німеччина 362,68
37 Amlodipine АМЛО САНДОЗ® таблетки 10 30 Лек фармацевтична компанія д.д., Словенія, підприємство компанії Сандоз/Сандоз Ілак Санай ве Тікарет А.С., Словенія/Туреччина 97,39
38 Amlodipine АМЛОДИПІН ПФАЙЗЕР таблетки, у блістерах 10 30 Пфайзер Менюфекчуринг Дойчленд ГмбХ, Німеччина 91,48
39 Amlodipine АМЛОКАРД-САНОВЕЛЬ Таблетки у блістерах 10 30 Сановель Іляч Санаі ве Тиджарет А.Ш., Туреччина 78,25
40 Amlodipine АМЛОНГ Таблетки у блістерах 10 30 Мікро Лабс Лімітед, Індія 71,87
41 Amlodipine ЕМЛОДИН® таблетки 10 30 ВАТ Фармацевтичний завод ЕГІС, Угорщина 101,15
42 Amlodipine НОРМОДИПІН таблетки 10 30 ВАТ “Гедеон Ріхтер”, Угорщина 131,45
43 Amlodipine ТЕНОКС® таблетки 10 30 КРКА, д.д., Ново место, Словенія 126,61
44 Amlodipine НОРВАСК® Таблетки у блістерах 10 60 Пфайзер Менюфекчуринг Дойчленд ГмбХ, Німеччина 541,82
Bisoprolol
45 Bisoprolol БІСОПРОЛОЛ-КВ таблетки, у блістерах 5 30 ПАТ “Київський вітамінний завод”, Україна 13,16 11,84 90,0 1,32 І
46 Bisoprolol БІСОПРОЛОЛ-ЛУГАЛ таблетки 5 30 ПАТ “Луганський хіміко-фармацевтичний завод”, Україна 12,75 11,47 90,0 1,28 І
47 Bisoprolol БІПРОЛОЛ таблетки, у блістерах 10 30 ЗАТ НВЦ “Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод”, Україна 28,28 25,46 90,0 2,82 І
48 Bisoprolol БІСОПРОЛОЛ-КВ таблетки, у блістерах 10 30 ПАТ “Київський вітамінний завод”, Україна 23,83 21,45 90,0 2,38 І
49 Bisoprolol БІСОПРОЛОЛ-ЛУГАЛ таблетки 10 30 ПАТ “Луганський хіміко-фармацевтичний завод”, Україна 22,36 20,12 90,0 2,24 І
50 Bisoprolol БІПРОЛОЛ таблетки, у блістерах 5 30 ЗАТ НВЦ “Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод”, Україна 17,83 14,69 82,4 3,14 ІІ
51 Bisoprolol БІСОПРОЛОЛ-ЗДОРОВ’Я таблетки, вкриті оболонкою, у блістерах 5 30 ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я”, Україна 22,63 14,69 64,9 7,94 ІІ
52 Bisoprolol БІСОПРОЛ таблетки, у блістерах 10 20 ВАТ “Фармак”, Україна 32,16 19,59 60,9 12,57 ІІ
53 Bisoprolol БІСОПРОЛОЛ САНДОЗ® таблетки, вкриті плівковою оболонкою, у блістерах 10 30 Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина, підприємство компанії Сандоз, Німеччина 50,39 29,39 58,3 21,00 ІІ
54 Bisoprolol БІСОПРОЛОЛ-ЗДОРОВ’Я таблетки, вкриті оболонкою,  у блістерах 10 30 ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я”, Україна 42,32 29,39 69,4 12,93 ІІ
55 Bisoprolol БІСОСТАД® таблетки, вкриті плівковою оболонкою, у блістерах 10 30 СТАДА Арцнайміттель АГ, Німеччина 49,56 29,39 59,3 20,17 ІІ
56 Bisoprolol ДОРЕЗ таблетки, вкриті плівковою оболонкою, у блістерах 10 30 Алкалоїд АД – Скоп’є, Республіка Македонія 43,84 29,39 67,0 14,45 ІІ
57 Bisoprolol КОРОНЕКС таблетки, вкриті оболонкою, у блістерах в картонній пачці 10 30 ТОВ “Фармекс Груп”, Україна 49,01 29,39 60,0 19,62 ІІ
58 Bisoprolol БІСОПРОЛ таблетки, у блістерах 2,5 20 ВАТ “Фармак”, Україна 11,14
59 Bisoprolol БІСОПРОЛОЛ-ЗДОРОВ’Я таблетки, вкриті оболонкою, у блістерах 2,5 30 ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я”, Україна 14,03
60 Bisoprolol ДОРЕЗ таблетки, вкриті плівковою оболонкою, у блістерах 2,5 30 Алкалоїд АД – Скоп’є, Республіка Македонія 19,18
61 Bisoprolol КОНКОР КОР Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, у блістерах 2,5 30 Мерк КГаА, Німеччина 53,98
62 Bisoprolol КОРДИНОРМ КОР Таблетки у блістерах 2,5 30 Ніше Дженерікс Лімітед, Ірландія 21,78
63 Bisoprolol БІСОПРОЛ таблетки, у блістерах 5 20 ВАТ “Фармак”, Україна 18,77
64 Bisoprolol БІСОПРОЛОЛ САНДОЗ® таблетки, вкриті плівковою оболонкою, у блістерах 5 30 Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина, підприємство компанії Сандоз, Німеччина 34,68
65 Bisoprolol БІСОПРОЛОЛ-РАТІОФАРМ таблетки, у блістерах 5 30 Меркле ГмбХ, Німеччина 45,36
66 Bisoprolol БІСОСТАД® таблетки, вкриті плівковою оболонкою 5 30 СТАДА Арцнайміттель АГ, Німеччина 32,37
67 Bisoprolol ДОРЕЗ таблетки, вкриті плівковою оболонкою, у блістерах 5 30 Алкалоїд АД – Скоп’є, Республіка Македонія 30,66
68 Bisoprolol КОРОНАЛ 5 таблетки, вкриті плівковою оболонкою 5 30 АТ “Зентіва”, Словацька Республіка 33,63
69 Bisoprolol КОРОНЕКС таблетки, вкриті оболонкою, у блістері в картонній пачці 5 30 ТОВ “Фармекс Груп”, Україна 33,41
70 Bisoprolol БІСОПРОЛОЛ-РАТІОФАРМ таблетки, у блістерах 10 30 Меркле ГмбХ, Німеччина 69,45
71 Bisoprolol КОРОНАЛ 10 таблетки, вкриті оболонкою 10 30 АТ “Зентіва”, Словацька Республіка 51,62
Enalapril
72 Enalapril ЕНАЛАПРИЛ таблетки, у блістерах 10 20 ЗАТ “Лекхім-Харків”, Україна 5,03 4,53 90,0 0,50 І
73 Enalapril ЕНАЛАПРИЛ-АСТРАФАРМ таблетки 10 20 ТОВ “АСТРАФАРМ”, Україна 4,04 3,64 90,0 0,40 І
74 Enalapril ЕНАЛАПРИЛ-ДAРНИЦЯ таблетки у контурних чарункових упаковках 10 20 ЗАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця”, Україна 4,25 3,82 90,0 0,43 І
75 Enalapril ЕНАЛАПРИЛ-АСТРАФАРМ таблетки 20 20 ТОВ “АСТРАФАРМ”, Україна 5,29 4,76 90,0 0,53 І
76 Enalapril ЕНАЛАПРИЛ-ЗДОРОВ’Я таблетки, у блістерах 20 20 ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я”, Україна 8,75 7,87 90,0 0,88 І
77 Enalapril ЕНАЛАПРИЛ-ЗДОРОВ’Я таблетки, у блістерах 5 20 ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я”, Україна 5,03 2,91 57,8 2,12 ІІ
78 Enalapril ЕНАЛАПРИЛ-ЗДОРОВ’Я таблетки, у блістерах 10 20 ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я”, Україна 6,56 5,83 88,9 0,73 ІІ
79 Enalapril ЕНАЛОЗИД® МОНО таблетки 10 20 ВАТ “Фармак”, Україна 9,64 5,83 60,5 3,81 ІІ
80 Enalapril ЕНАМ таблетки 10 20 Д-р Редді’с Лабораторіс Лтд, Індія 9,85 5,83 59,2 4,02 ІІ
81 Enalapril БЕРЛІПРИЛ® 20 Таблетки у блістерах 20 30 БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП)/Менаріні-Фон Хейден ГмбХ/Клоке Ферпакунгс-Сервіс ГмбХ, Німеччина/Німеччина/Німеччина 32,89 17,49 53,2 15,40 ІІ
82 Enalapril ЕНА САНДОЗ® таблетки 20 30 Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина, підприємство компанії Сандоз/Сандоз Ілак Санай ве Тікарет А.С., Німеччина/Туреччина 33,36 17,49 52,4 15,87 ІІ
83 Enalapril ЕНАМ таблетки 2,5 20 Д-р Редді’с Лабораторіс Лтд, Індія 4,94
84 Enalapril РЕНІТЕК® Таблетки у блістерах 5 14 Мерк Шарп і Доум Б.В./Мерк Шарп і Доум Лімітед, Нідерланди/Великобританія 43,96
85 Enalapril ЕНАМ таблетки 5 20 Д-р Редді’с Лабораторіс Лтд, Індія 7,51
86 Enalapril ЕНАП® таблетки, у блістерах 5 20 КРКА, д.д., Ново место, Словенія 12,24
87 Enalapril РЕНІТЕК® Таблетки у блістерах 5 28 Мерк Шарп і Доум Б.В./Мерк Шарп і Доум Лімітед, Нідерланди/Великобританія 65,93
88 Enalapril БЕРЛІПРИЛ® 5 таблетки 5 30 БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП)/Менаріні-Фон Хейден ГмбХ /Клоке Ферпакунг-Сервіс ГмбХ /БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП) Німеччина/Німеччина/Німеччина/Німеччина 15,10
89 Enalapril ЕНА САНДОЗ® таблетки 5 30 Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина, підприємство компанії Сандоз/Сандоз Ілак Санай ве Тікарет А.С., Німеччина/Туреччина 13,74
90 Enalapril ЕНАП® таблетки, у блістерах 10 20 КРКА, д.д., Ново место, Словенія 17,66
91 Enalapril БЕРЛІПРИЛ® 10 Таблетки у блістерах 10 30 БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП)/Менаріні-Фон Хейден ГмбХ/Клоке Ферпакунгс-Сервіс ГмбХ, Німеччина/Німеччина/Німеччина 23,03
92 Enalapril ЕНА САНДОЗ® таблетки 10 30 Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина, підприємство компанії Сандоз/Сандоз Ілак Санай ве Тікарет А.С., Німеччина/Туреччина 21,82
93 Enalapril ЕНАП® таблетки, у блістерах 10 60 КРКА, д.д., Ново место, Словенія 47,70
94 Enalapril ЕНАП® таблетки 20 20 КРКА, д.д., Ново место, Словенія 27,95
Lisinopril
95 Lisinopril ЛІЗИНОПРИЛ-АСТРАФАРМ таблетки, у блістерах 10 20 ТОВ “АСТРАФАРМ”, Україна 12,35 11,11 90,0 1,24 І
96 Lisinopril ЛІЗИНОПРИЛ СОФАРМА таблетки, у блістерах 10 30 АТ “Софарма”/АТ “Уніфарм”, Болгарія/Болгарія 19,44 17,50 90,0 1,94 І
97 Lisinopril ЛІЗИНОПРИЛ-АСТРАФАРМ таблетки, у блістерах 20 20 ТОВ “АСТРАФАРМ”, Україна 19,62 17,66 90,0 1,96 І
98 Lisinopril ЛІЗИНОПРИЛ СОФАРМА таблетки, у блістерах 20 30 АТ “Софарма”/АТ “Уніфарм”, Болгарія/Болгарія 39,57 35,62 90,0 3,95 І
99 Lisinopril ЛІПРИЛ таблетки 20 30 ЗАТ НВЦ “Борщагівський ХФЗ”, Україна 39,57 35,62 90,0 3,95 І
100 Lisinopril СКОПРИЛ® таблетки, у блістерах 20 30 Алкалоїд АД – Скоп’є, Республіка Македонія 42,21 37,99 90,0 4,22 І
101 Lisinopril ЛІЗИНОПРИЛ-АСТРАФАРМ таблетки, у блістерах 5 20 ТОВ “АСТРАФАРМ”, Україна 9,17 6,83 74,5 2,34 ІІ
102 Lisinopril ЛІПРИЛ таблетки, у блістерах 10 30 ЗАТ НВЦ “Борщагівський ХФЗ”, Україна 26,85 20,50 76,3 6,35 ІІ
103 Lisinopril СКОПРИЛ® таблетки, у блістерах 10 30 Алкалоїд АД – Скоп’є, Республіка Македонія 28,37 20,50 72,3 7,87 ІІ
104 Lisinopril ЛОПРИЛ БОСНАЛЕК таблетки 20 20 Босналек д.д., Боснія і Герцеговина 39,35 27,33 69,4 12,02 ІІ
105 Lisinopril ЛІНОТОР® таблетки 20 28 Фарма Інтернешенал, Йорданія 45,10 38,27 84,9 6,83 ІІ
106 Lisinopril ЛІЗИ САНДОЗ® таблетки, у блістерах 20 30 Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина, підприємство компанії Сандоз/Лек фармацевтична компанія д.д., Словенія, підприємство компанії Сандоз, Німеччина/Словенія 52,33 41,00 78,3 11,33 ІІ
107 Lisinopril ДИРОТОН Таблетки у блістерах 2,5 14 ВАТ “Гедеон Ріхтер”, Угорщина 12,14
108 Lisinopril ДИРОТОН Таблетки у блістерах 2,5 28 ВАТ “Гедеон Ріхтер”, Угорщина 23,61
109 Lisinopril ДИРОТОН Таблетки у блістерах 5 14 ВАТ “Гедеон Ріхтер”, Угорщина 18,74
110 Lisinopril ЛОПРИЛ БОСНАЛЕК таблетки 5 20 Босналек д.д., Боснія і Герцеговина 16,46
111 Lisinopril ДИРОТОН Таблетки у блістерах 5 28 ВАТ “Гедеон Ріхтер”, Угорщина 34,54
112 Lisinopril ЛІНОТОР® таблетки 5 28 Фарма Інтернешенал, Йорданія 21,53
113 Lisinopril ДАПРИЛ таблетки 5 30 Медокемі ЛТД, Кіпр 25,30
114 Lisinopril ЛІЗИ САНДОЗ® таблетки, у блістерах 5 30 Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина, підприємство компанії Сандоз/Лек фармацевтична компанія д.д., Словенія, підприємство компанії Сандоз, Німеччина/Словенія 24,52
115 Lisinopril ЛІЗИНОПРИЛ-РАТІОФАРМ таблетки 5 30 Меркле ГмбХ, Німеччина 32,38
116 Lisinopril ЛІПРИЛ таблетки 5 30 ЗАТ НВЦ “Борщагівський ХФЗ”, Україна 18,21
117 Lisinopril ДИРОТОН Таблетки у блістерах 5 56 ВАТ “Гедеон Ріхтер”, Угорщина 64,27
118 Lisinopril ДИРОТОН Таблетки у блістерах 10 14 ВАТ “Гедеон Ріхтер”, Угорщина 25,91
119 Lisinopril ЛОПРИЛ БОСНАЛЕК таблетки 10 20 Босналек д.д., Боснія і Герцеговина 23,32
120 Lisinopril ДИРОТОН Таблетки у блістерах 10 28 ВАТ “Гедеон Ріхтер”, Угорщина 47,23
121 Lisinopril ЛІНОТОР® таблетки 10 28 Фарма Інтернешенал, Йорданія 30,51
122 Lisinopril ДАПРИЛ таблетки 10 30 Медокемі ЛТД, Кіпр 38,53
123 Lisinopril ЛІЗИ САНДОЗ® таблетки, у блістерах 10 30 Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина, підприємство компанії Сандоз/Лек фармацевтична компанія д.д., Словенія, підприємство компанії Сандоз, Німеччина/Словенія 32,56
124 Lisinopril ЛІЗИНОПРИЛ-РАТІОФАРМ таблетки 10 30 Меркле ГмбХ, Німеччина 41,87
125 Lisinopril ДИРОТОН Таблетки у блістерах 10 56 ВАТ “Гедеон Ріхтер”, Угорщина 90,96
126 Lisinopril ДИРОТОН Таблетки у блістерах 20 14 ВАТ “Гедеон Ріхтер”, Угорщина 39,68
127 Lisinopril ДАПРИЛ таблетки 20 20 Медокемі ЛТД, Кіпр 46,45
128 Lisinopril ДИРОТОН Таблетки у блістерах 20 28 ВАТ “Гедеон Ріхтер”, Угорщина 75,41
129 Lisinopril ЛІЗИНОПРИЛ-РАТІОФАРМ таблетки 20 30 Меркле ГмбХ, Німеччина 67,61
130 Lisinopril ДИРОТОН Таблетки у блістерах 20 56 ВАТ “Гедеон Ріхтер”, Угорщина 143,25
Metoprolol
131 Metoprolol МЕТОПРОЛОЛУ ТАРТРАТ таблетки 50 20 ВАТ “Фармак”, Україна 3,78 3,40 90,0 0,38 І
3132 Metoprolol МЕТОПРОЛОЛ таблетки 50 30 ВАТ “Київмедпрепарат”, Україна 5,46 4,91 90,0 0,55 І
133 Metoprolol МЕТОПРОЛОЛУ ТАРТРАТ таблетки 100 20 ВАТ “Фармак”, Україна 6,06 5,46 90,0 0,60 І
134 Metoprolol МЕТОПРОЛОЛ таблетки 100 30 ВАТ “Київмедпрепарат”, Україна 9,56 8,60 90,0 0,96 І
135 Metoprolol ВАЗОКАРДИН® таблетки 50 50 АТ “Зентіва”, Словацька Республіка 21,31 13,90 65,2 7,41 ІІ
136 Metoprolol ЕГІЛОК® таблетки 100 30 ВАТ Фармацевтичний завод ЕГІС, Угорщина 38,42 16,68 43,4 21,74 ІІ
137 Metoprolol ВАЗОКАРДИН® таблетки 100 50 АТ “Зентіва”, Словацька Республіка 31,42 27,80 88,5 3,62 ІІ
138 Metoprolol КОРВІТОЛ® 100 таблетки, у блістерах 100 50 БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП) /Менаріні-Фон Хейден ГмбХ, Німеччина/Німеччина 47,64 27,80 58,3 19,84 ІІ
139 Metoprolol ЕГІЛОК® таблетки 100 60 ВАТ Фармацевтичний завод ЕГІС, Угорщина 53,71 33,36 62,1 20,35 ІІ
140 Metoprolol ЕГІЛОК® таблетки 25 60 ВАТ Фармацевтичний завод ЕГІС, Угорщина 31,46
141 Metoprolol КОРВІТОЛ® 50 таблетки, у блістерах 50 50 БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП)/Менаріні-Фон Хейден ГмбХ, Німеччина/Німеччина 36,03
142 Metoprolol ЕГІЛОК® таблетки 50 60 ВАТ Фармацевтичний завод ЕГІС, Угорщина 39,55
Nebivolol
143 Nebivolol НЕБІВОЛОЛ ОРІОН таблетки 5 30 Оріон Корпорейшн/Специфар С.А., Фінляндія/Греція 76,78 56,27 73,3 20,51 ІІ
144 Nebivolol НЕБІВОЛОЛ САНДОЗ® таблетки, у блістерах 5 30 Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина, підприємство компанії Сандоз/Сандоз Ілак Санай ве Тікарет А.С., Німеччина/Туреччина 74,04 56,27 76,0 17,77 ІІ
145 Nebivolol НЕБІКАРД таблетки, у блістерах 5 50 Торрент Фармасьютікалс Лтд, Індія 135,41
146 Nebivolol НЕБІЛОНГ Таблетки у блістерах 5 30 Мікро Лабс Лімітед, Індія 82,57
147 Nebivolol НЕБІЛЕТ® таблетки, у блістерах 5 28 БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП), Німеччина 89,80
148 Nebivolol НЕБІВАЛ таблетки, у блістерах 5 20 ПАТ “Київський вітамінний завод”, Україна 64,94
149 Nebivolol НЕБІЛЕТ® таблетки, у блістерах 5 14 БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП), Німеччина 52,64
Nifedipine
150 Nifedipine НІКАРДІЯ® РЕТАРД таблетки, вкриті оболонкою, пролонгованої дії 20 100 Юнік Фармасьютикал Лабораторіз (відділення фірми Дж. Б. Кемікалз енд Фармасьютикалз Лтд), Індія 33,23 29,91 90,0 3,32 І
151 Nifedipine КОРДИПІН XL таблетки, у блістерах 40 20 КРКА, д.д., Ново место, Словенія 33,29 29,96 90,0 3,33 І
152 Nifedipine НІФЕКАРД XL таблетки, вкриті плівковою оболонкою, у блістерах 60 30 Лек фармацевтична компанія д.д., Словенія 56,80 51,12 90,0 5,68 І
153 Nifedipine КОРДИПІН РЕТАРД таблетки пролонгованої дії, у блістерах 20 30 КРКА, д.д., Ново место, Словенія 28,08 22,47 80,0 5,61 ІІ
154 Nifedipine КОРИНФАР® УНО 40 таблетки, вкриті оболонкою, пролонгованої дії 40 100 АВД. фарма ГмбХ і Ко. КГ/Арена Фармасьютикалз ГмбХ, Німеччина/Швейцарія 186,12 149,8 80,5 36,32 ІІ
155 Nifedipine КОРИНФАР® таблетки пролонгованої дії, у флаконах 10 50 АВД. фарма ГмбХ і Ко. КГ/ПЛІВА Хрватска д.о.о., Німеччина/Хорватія 25,41
156 Nifedipine НІФЕКАРД® XL Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, у блістерах 30 30 Лек фармацевтична компанія д.д., Словенія, підприємство компанії Сандоз, Словенія 48,10
157 Nifedipine КОРИНФАР® УНО 40 таблетки, вкриті оболонкою, пролонгованої дії 40 20 АВД. фарма ГмбХ і Ко. КГ/Арена Фармасьютикалз ГмбХ, Німеччина/Швейцарія 51,11
158 Nifedipine КОРИНФАР® УНО 40 таблетки, вкриті оболонкою, пролонгованої дії 40 50 АВД. фарма ГмбХ і Ко. КГ/Арена Фармасьютикалз ГмбХ, Німеччина/Швейцарія 103,19
Enalapril and diuretics
159 Enalapril and diuretics БЕРЛІПРИЛ® ПЛЮС 10/25 Таблетки у блістерах 10/25 30 БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП) (кінцеве пакування. контроль та випуск серії)/БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП) (виробництво “in bulk”, контроль серій), Німеччина/Німеччина 34,43
Lisinopril and diuretics
160 Lisinopril and diuretics СКОПРИЛ ПЛЮС® Таблетки у блістерах 20/12,5 30 Алкалоїд АД – Скоп’є, Республіка Македонія 45,95 41,36 90,0 4,59 І
161 Lisinopril and diuretics ЛІЗОРЕТИК™-10 Таблетки у блістерах 10/12,5 28 Іпка Лабораторіз Лімітед, Індія 48,58 38,6 79,5 9,98 ІІ
162 Lisinopril and diuretics ЛІЗОРЕТИК™-20 Таблетки у блістерах 20/12,5 28 Іпка Лабораторіз Лімітед, Індія 72,52
Lisinopril and amlodipine
163 Lisinopril and amlodipine *АМАПІН-Л Таблетки у стрипі в упаковці 5/5 10 Маклеодс Фармасьютикалс Лімітед, Індія 21,99