Archive for the ‘Uncategorized’ Category

У поліклініці запрацювала система електронного запису на прийом до лікаря

вівторок, Червень 7th, 2016

Інформаційні технології роблять медицину доступнішою. Відтепер мешканці Сихова зможуть записатись на прийом до лікаря чи отримати консультативну інформацію на якісно новому та сучасному рівні, не відвідуючи поліклініку.

У Комунальній 4-тій міській поліклініці, яка щодня обслуговує близько 1,5 тис. осіб, у тестовому режимі запрацював проект «Електронна реєстратура», що значно спрощує життя мешканця: окрім запису на прийом у телефонному режимі та отримання необхідної консультації щодо роботи лікарів закладу, стало можливим записатись у зручний для себе час на прийом до лікаря он-лайн. Така система запрацювала вперше на комунальному рівні.

«Львів – одне з перших міст в Україні, яке успішно впроваджує електронні послуги для мешканців, зокрема – і в сфері медицини. У межах розвитку електронної медицини, у Комунальній міській дитячій клінічній лікарні запровадили «Електронну картку пацієнта», а в Лікарні швидкої медичної допомоги розробляється аналогічний проект. Сьогодні новітні технології вже з’явились і в роботі міської поліклініки на Сихові», — зазначає міський голова Львова Андрій Садовий.

Новий принцип обслуговування вхідного дзвінка дає мешканцю Сихівського району міста, звернувшись до «Електронної реєстратури» за єдиним міським номером 243-03-50, отримати обов’язкову, вчасну та якісну відповідь на дзвінок і такі послуги:

– консультативну інформацію щодо організації роботи лікарів закладу;

– можливість запису на прийом до лікаря у телефонному режимі – до 60 днів наперед з підтвердженням запису смс-повідомленням (відправкою «електронного талону»-підтвердження на телефон, з яким слід прийти на прийом). Також, маючи доступ до інтернету, можна самостійно, без звернення до реєстратури закладу, у будь-який зручний час записатись он-лайн на прийом до сімейного лікаря за адресою:https://reestratura.com, а також отримати на свій мобільний телефон смс-підтвердження – «електронний талон», або ж пацієнт може отримати електронного листа на свою електронну пошту. Поряд з тим, залишається можливість класичного запису на прийом через реєстратуру з отриманням талону на руки.
Джерело: Високий замок online — http://wz.lviv.ua/news/173754-u-poliklinitsi-lvova-vpershe-zapratsiuvala-systema-elektronnoho-zapysu-na-pryiom-do-likaria

Опіки гарячою рідиною у дітей: попередити чи лікувати?

п`ятниця, Червень 3rd, 2016

Понад 12 тисяч дітей в Україні щороку отримують опіки, які, за даними статистики, займають перше місце серед дитячого травматизму. Цікаво, що близько 90% з них стаються на кухні у дітей віком до п’яти років. Переважно опіки трапляються через незнання або необачність батьків. Дитина перевернула на себе горнятко з гарячою кавою, перечепилася через відро з кип’ятком – і це лише декілька з найпоширеніших ситуацій, що обертаються трагедією для малюка і сім’ї.

Діти, які отримують серйозні опіки, ніколи не видужують повністю і потребують лікування впродовж усього життя. Це не лише величезні фінансові витрати для батьків, а й скалічене майбутнє дитини. Простіше та ефективніше попередити опіки, тому пропонуємо ознайомитися з декількома простими, але дієвими порадами.

Безпечне перебування дитини на кухні:

 1. Не тримайте дитину на руках, коли готуєте їжу або п’єте гарячу каву, чай.
 2. Готуйте їжу на дальніх конфорках кухонної плити.
 3. Ставте каструлі та сковорідки ручками досередини плити.
 4. Тримайте гарячу їжу і напої високо, в недоступному для дітей місці.
 5. Не залишайте на підлозі відер, каструль або тазів з гарячою водою.
 6. Пильнуйте, щоб дроти електричних приладів (наприклад, чайників) не звисали.
 7. Якщо під час приготування їжі олія потрапила на конфорку і загорілася, гасіть полум’я, прикривши його кришкою.
 8. Краї скатертини стола не повинні звисати, адже дитина  потягне їх до себе разом з посудом.

Безпека дитини у ванній кімнаті:

 1. Не залишайте змішувач у положенні «гаряча вода», адже при відкриванні крану дитина ошпариться.
 2. Ніколи не наливайте у ванну тільки гарячу воду.
 3. Контролюйте температуру води спеціальним термометром. Ви можете його придбати у будь-якому магазині побутової техніки чи товарів для дітей.

Виконання цих порад не потребує додаткових фінансових витрат з боку батьків, але стовідсотково допоможе захистити здоров’я дитини.

Довідка. Матеріал підготовлений в рамках реалізації спільного українсько-американського освітнього Проекту «Попередження дитячого травматизму від опікової хвороби», черговий етап якого розпочався у Львівській області з лютого 2016 року. Програма ініційована лікарем Геннадієм Фузайловим (Harvard Medical School, Бостон; Shriners Hospital for Burn Children, Бостон). На Львівщині програма впроваджується за сприянням Департаменту охорони здоров’я ЛОДА, Управління охорони здоров’я Львівської міської ради, опікового центру  8-ої міської клінічної лікарні .

Запис до лікаря онлайн

п`ятниця, Червень 3rd, 2016

Шановні відвідувачі поліклініки !

Тепер Ви можете записатись на прийом до сімейного лікаря або лікаря-гінеколога жіночої консультації онлайн :

https://reestratura.com

Новий телефон реєстратури !

п`ятниця, Квітень 22nd, 2016

 

Шановні відвідувачі !

З метою удосконалення якості обслуговування у реєстратурі поліклініки введено в експлуатацію цифрову АТС. Тепер Ваш телефонний дзвінок до закладу буде обслуговуватись по принципу колл-центру за єдиним вхідним номером реєєстратури:

 

243-03-50

Шановні демобілізовані учасники АТО !

понеділок, Лютий 8th, 2016

Якщо у Вас виникли питання медичного чи соціального характеру

просимо звертатись до “ЄДИНОГО ВІКНА” з питань надання медичної та соціальної допомоги

телефон: 032  296-29-05

адреса: м. Львів – Винники, вул. В.Івасюка,31

Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих ім. Юрія Липи

транспорт: маршрутне таксі №29 (залізничний вокзал – госпіталь)

Профілактика ГРИПУ !!!

середа, Січень 20th, 2016

В Україні спостерігається значне підвищення рівня захворюваності на грип. МОЗ України наголошує на необхідності дотримання певних заходів задля попередження зараження грипом та у разі захворювання.

Як можна заразитися вірусом грипу?

Від іншої хворої людини повітряно-краплинним, повітряно-пиловим шляхом (вірусні частки по повітрю переносяться від хворої людини до здорової під час розмови, кашлю, чхання), при тісному контакті (знаходження на відстані близько 2-х метрів).

Клінічні ознаки грипу:

- підвищення температури тіла – різке підвищення температури тіла більше 38оС без інших супроводжуючих симптомів вже може свідчити про появу грипу;
- головний біль;
- біль у м’язах, біль у горлі;
- кашель, нежить;
- закладення носа;
- в окремих випадках – блювота і понос.

Особливо небезпечним грип є для представників груп ризику!

Медичні групи ризику:

- діти до 5 років (особливо діти до 2 років);
- вагітні жінки;
- люди віком від 65 років;
- люди з надмірною вагою;
- хворі на діабет;
- хворі на хронічні серцево-судинні захворювання;
- хворі на хронічні захворювання легенів;
- люди з іншими тяжкими хронічними захворюваннями.

Професійні групи ризику:

- медичні працівники;
- вчителі й вихователі;
- продавці;
- водії громадського транспорту;
- усі, хто працює в багатолюдних місцях.

У разі появи небезпечних симптомів усім, а особливо представникам груп ризику, потрібно обов’язково звернутися до лікувального закладу, пройти обстеження та при необхідності отримати лікування протягом перших двох діб з часу появи симптомів грипу. Вагітні жінки мають викликати свого лікуючого лікаря або сімейного лікаря телефоном.

Як попередити зараження грипом?

- уникати контакту з особами, що мають прояви грипозної інфекції;
- обмежити відвідини місць великого скупчення людей;
- часто провітрювати приміщення;
- часто мити руки з милом;
- не торкатися очей, носа або рота немитими руками;
- прикривати ніс і рот при чханні або кашлі одноразовою носовою серветкою, яку зразу ж після використання потрібно викинути;
- якщо у людини наявні симптоми грипу, необхідно триматися від неї на відстані не менше двох метрів;
- повноцінно харчуватися, висипатися, уникати перевтоми.

Правила безпечної поведінки під час проведення святкових заходів.

понеділок, Січень 4th, 2016

Шановні громадяни!

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації щиро вітає всіх з наступаючим святом Різдва Христового та Новим Роком і нагадує про необхідність неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки під час проведення святкових заходів.
За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у перші дні січня 2016 року температура повітря вночі складатиме 10 – 15° морозу, місцями 18 – 20° морозу, вдень 5 – 12° морозу. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням.
Щоб уникнути цього необхідно:
– насамперед, не зловживати спиртними напоями;
– обмежити перебування на вулиці та пересування поза межами населених пунктів, особливо після вживання спиртних напоїв;
– відмовитись на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів;
– для перебування на вулиці використовувати відповідне (тепле) взуття та одяг (взуття повинно бути у справному стані, сухим та не стискати ногу, одяг щільним, легким, не заважати рухові), лице і руки змастити жирним кремом або риб’ячим жиром;
– за можливості відмовитись на період стійких морозів від виїздів на власному автомобілі, а при необхідності – користуватись громадським транспортом.
При пониженні температури повітря, як правило, зростає кількість нещасних випадків, пов’язаних з порушенням абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів, електроприладів, що використовуються для обігріву приміщень, та пічного опалення.
Пам’ятайте, що кожна людина повинна відповідально ставитися до безпечного поводження з газом у побуті, адже постраждати може не тільки вона сама, а й близькі та рідні, сусіди. То ж радимо Вам:
– уважно стежте за роботою газового обладнання у себе в оселі та на прилеглій території і при найменших ознаках неполадок звертайтеся до аварійної служби за телефоном “104”;
- не залишайте без нагляду ввімкненими газові та електричні прилади;
- якщо Ви опалюєте свою домівку печами (грубками, котлами) на твердому паливі стежте за справністю пічного опалення, не користуйтеся піччю, в якій утворилися тріщини;
- не використовуйте для розпалення печей легкозаймисті речовини.
Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування!

Правила безпечної поведінки на водоймах взимку.

понеділок, Січень 4th, 2016

Шановні громадяни!

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації щиро вітає всіх з наступаючим святом Різдва Христового та Новим Роком і нагадує про необхідність неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки на водоймах взимку.
За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у перші дні січня 2016 року температура повітря вночі складатиме 10 – 15° морозу, місцями 18 – 20° морозу, вдень 5 – 12° морозу. Водойми області поступово вкриються першою ще тонкою та ненадійною кригою. Вона завжди небезпечна, а до того ж ще й зрадлива: без шуму та тріску крига раптово провалюється під ногами. Пам’ятайте, що на водоймах безпечним вважається лід:
- для одного пішохода, завтовшки не менше 5-7 см;
- для групи людей (масові переправи пішки) завтовшки не менше 15 см , за умов масового катання на ковзанах – 25 см.
Нагадуємо основні правила поведінки на водоймах взимку:
- у жодному разі не можна виходити на тонкий лід та перевіряти його міцність ударом ноги, а обов’язково використовувати для цього палицю;
- не можна також стрибати та бігати по льоду, збиратися великими групами на одному місці. Знайте, що зараз, на початку замерзання, небезпечною є середина водоймища, а в кінці зими – прибережні ділянки;
- при пересуванні по льоду треба бути обережним, уважно стежити за його поверхнею, обходити небезпечні й підозрілі місця (швидка течія води, вмерзлі в лід кущі, трава тощо). Не дозволяється виходити на лід у нічний час;
- кататися на ковзанах дозволяється тільки на спеціально обладнаних катках.
Окремо звертаємося до батьків: пильнуйте своїх дітей, не дозволяйте їм без вашого нагляду гратися поблизу річок, ставків. Суворо забороняється кататися на льоду дітям без нагляду дорослих або самостійно виходити на лід.
Нагадуємо, що керівники місцевих органів виконавчої влади несуть відповідальність за безпеку вилову риби підльодними способами й повинні організувати безпечну риболовлю на льоду.
Під час підльодного лову риби не рекомендується на невеликому майданчику пробивати багато лунок, стрибати й бігати по льоду, скупчуватись у групи. Рибалки повинні пробивати ополонки одна від одної на відстані 5 – 6 м. Кожен рибалка повинен мати з собою рятувальний жилет на собі або рятувальний лінь завдовжки 15-20 м з петлею на одному кінці й вантажем вагою 0,4-0,5 кг на другому.
Надання допомоги людині, яка провалилася під лід:
- якщо ж ви все таки опинилися у крижаній воді, а поряд нікого немає, розставте широко руки та намагайтеся утримуватися на поверхні. Пам’ятайте, що енергійні рухи під час перебування у воді сприяють швидкому охолодженню, тому старайтеся без різких рухів виповзти на міцний лід у бік, звідкіля прийшли та повзти до берега, відштовхуючись ногами від краю льоду.
Медична допомога людині, яка провалилася під лід і врятована, повинна бути направлена на запобігання подальшого переохолодження.
Будьте обережні! Бережіть своє життя! А якщо вам раптом доведеться стати свідком нещасного випадку, телефонуйте до служби порятунку “101”.

Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування!

Повідомлення Департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації

понеділок, Січень 4th, 2016

Шановні громадяни!

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації щиро вітає всіх з наступаючим святом Різдва Христового та Новим Роком і нагадує про необхідність неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки під час проведення святкових заходів.
Зважаючи на те, що зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при встановленні ялинок, користуванні гірляндами та піротехнічними виробами, дослухайтесь корисних порад і це допоможе Вам безпечно зустріти та провести Новорічні та Різдвяні свята:
- встановлюйте ялинку на стійкій основі – на надійній підставці, в посудині з піском, подалі від штор, гардин та інших предметів, які легко піддаються вогню;
- не прикрашайте ялинку целулоїдними іграшками, а також марлею, ватою, папером не просоченими вогнезахисною сумішшю;
- прикрашайте ялинку тільки електричними гірляндами промислового виробництва, купленими у спеціалізованих крамницях, а не на ринках, де часто-густо зустрічається неякісний товар;
- обов’язково перевірте справність електричного проводу та його ізоляцію;
- не дозволяйте дітям самостійно включати електрогірлянди;
- не встановлюйте ялинку поблизу опалювальних приладів, телевізорів, тощо;
- ніколи не прикрашайте свічками новорічну ялинку! Це неминуче призводить до пожежі.
Щоб зберегти своє життя та майно від вогню необхідно:
- бути обережними під час поводження з відкритим вогнем та при запалюванні бенгальських вогників, феєрверків, вибухонебезпечних хлопавок, петард, тощо;
- купувати лише ліцензовані піротехнічні вироби тільки в спеціалізованих магазинах;
- перед запуском ретельно вивчити інструкцію. Ніколи не давайте дітям самим запускати петарди!
- використовувати феєрверки та петарди тільки на відкритому повітрі! Не запускати їх в квартирах, у дворах-колодязях, поблизу будинків і на невеликих обгороджених територіях;
- в жодному разі не залишайте сірники, запальнички, бенгальські вогники та інші піротехнічні засоби у легкодоступних для дітей місцях, не дозволяйте малюкам самим бавитися з такими іграшками.
Якщо ж сталося загоряння, а Ви самі не в змозі впоратися з вогнем – негайно викликайте пожежно-рятувальну службу за телефоном “101”.
ПРИ ПРОВЕДЕННІ НОВОРІЧНИХ ЗАХОДІВ З МАСОВИМ ПЕРЕБУВАННЯМ ЛЮДЕЙ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
- проводити заходи в приміщеннях що мають менше 2 виходів або встановлені грати на вікнах;
- допускати заповнення приміщень людьми понад установлені норми;
- встановлювати ялинку поблизу евакуаційних виходів і захаращувати коридори, проходи та підступи до засобів пожежогасіння;
- застосовувати для оформлення приміщень, виготовлення маскарадних костюмів і т.п. матеріали, необроблені вогнезахисним складом, целулоїдні іграшки, вироби з поролону та інших легкозаймистих матеріалів;
- категорично забороняється застосування свічок, бенгальських вогнів, різного роду піротехнічних ефектів, користуватися хлопавками, гасити світло в приміщенні;
- кидати палаючі петарди, якщо поблизу є люди і тварини.
Під час проведення новорічних заходів повинно бути встановлено чергування відповідальних осіб за пожежну безпеку.

З А П А М ’Я Т А Й Т Е :
Свято запам’ятається надовго, якщо воно пройде без проблем. Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності!
Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування!

Зміни у додатку до річного плану закупівель за 2015 рік; ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 23970286;

середа, Грудень 2nd, 2015

Предмет закупівлі Код КЕКВ (для бюджетних коштів) Очікувана вартість предмета закупівлі Процедура закупівлі Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі Примітки
1 2 3 4 5 6
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210 536848,5
25.72.1 Замки та завіси; 25.73.1 Інструменти ручні для використання в сільському господарстві, садівництві чи лісовому господарстві; 25.73.2 Пилки ручні, полотна до будь-яких пилок; 25.93.1 Вироби з дроту, ланцюги та пружини; 26.30.2 Апаратура електрична для проводового телефонного чи телеграфного зв’язку; відеофони; 27.31.1 Кабелі волоконно-оптичні; 27.33.1 Пристрої електромонтажні; 27.40.1 Лампи розжарювання та газорозрядні електричні; лампи дугові; 27.40.2 Лампи та світильники; 32.91.1 Мітли та щітки; 20.30.1 Фарби та лаки на основі полімерів; 22.23.1 Вироби пластмасові для будівництва; лінолеум і покриви на підлогу, тверді, не пластикові; 22.21.2 Труби, трубки, шланги та фітинги до них пластмасові; 23.52.1 Вапно негашене, гашене та гідравлічне; 23.99.1 Вироби мінеральні неметалеві, інші, н. в. і. у.; 16.10.1 Деревина, розпиляна чи розколота вздовж, розділена на шари або лущена, завтовшки більше ніж 6 мм; шпали дерев’яні до залізничних або трамвайних колій, непросочені; 16.21.1 Фанера клеєна, фанеровані панелі й подібні вироби з шаруватої деревини; плити деревностружкові й подібні плити з деревини чи з інших здерев’янілих матеріалів; 25.99.1 Вироби для ванн і кухні, металеві; 23.51.1 Цемент; 23.31.1 Плитка та плити керамічні; 20.52.1 Клеї 306912,5
28.29.2. Устатковання для миття, наповнювання, пакування та обгортання пляшок або іншої тари; вогнегасники, пульверизатори, машини пароструминні та піскоструминні; прокладки; (Рукав латексний, вогнегасник ) 3936
17.12.20. Серветки паперові туалетні, серветки для обличчя, рушники, скатертини-серветки, целюлозна вата й полотна з целюлозних волокон ; 17.22.1. Папір побутовий і туалетний та паперова продукція 8000
58.14.1. Журнали та періодичні видання друковані 15000
17.12.1. Папір газетний, папір ручного виготовляння та інший некрейдований папір, або картон для графічних цілей; ; 17.23.1. Вироби канцелярські, паперові ; 32.99.1. Убори наголовні захисні; ручки для писання та олівці, дошки, штемпелі для датування, опечатування та нумерування; стрічки до друкарських машинок, штемпельні подушечки ; 100000
20.41.3. Мило, засоби мийні та засоби для чищення ; 20.41.4. Препарати пахучі, воски та інші засоби для чищення 15000
19.20.2. Паливо рідинне та газ; оливи мастильні 80000
45.32.2. Послуги щодо роздрібної торгівлі частинами та приладдям до автотранспортних засобів, інші 8000
10.51.5. Продукти молочні, інші 2230 65000
Медикаменти та перевязувальні матеріали 2220 958664,96
21.20.1. Ліки 52664,96
20.14.7. Продукти хімічні органічні, основні, різноманітні (Спирт етиловий) 20000
17.12.4. Папір некрейдований 30000
22.19.5. Тканини проґумовані (крім кордів до шин) 10000
26.51.5 Прилади для контролювання інших фізичних характеристик 10000
21.20.2. Препарати фармацевтичні, інші 169100
32.50.1. Інструменти і прилади медичні, хірургічні та стоматологічні 40000
20.59.1. Фотопластинки й фотоплівки, плівка для миттєвого друку; фотохімікати та фотографічні незмішані речовини 190 900
22.19.2. Ґума невулканізована та вироби з неї; ґума вулканізована, крім твердої ґуми, ґуми у формі ниток, кордів, пластин, листів, стрічок, стрижнів і профілів 1000
22.19.7. Вироби з вулканізованої ґуми, н. в. і. у.; ґума тверда; вироби з твердої ґуми 95000
17.12.2. Серветки паперові туалетні, серветки для обличчя, рушники, скатертини-серветки, целюлозна вата й полотна з целюлозних волокон 20000
21.10.3. Лактони, н. в. і. у., гетероциклічні сполуки лише з гетеро-атомом(-ами) азоту, що мають у структурі неконденсоване піразинове кільце, піримідинове кільце, піперазольне кільце чи фенотіазинову кільцеву систему без подальшої конденсації; гідантоїн та його похідні; сульфонаміди (Наркотики) 110000
20.20.1 Пестициди та інші агрохімічні продукти (Засоби дезінфекційні) 30000
20.13.2. Елементи хімічні, н. в. і. у.; кислоти та сполуки неорганічні 50000
20.13.6. Речовини хімічні неорганічні основні, інші, н. в. і. у. 20000
14.12.3. Одяг робочий, інший 10000
23.19.2. Скло технічне та інше скло; 23.13.1. Скло порожнисте; 22.29.2. Вироби пластмасові інші, н. в. і. у. 30000
20.59.5. Продукти хімічні різноманітні 20000
20.12.2. Екстракти фарбувальні та дубильні; таніни та їхні похідні; речовини фарбувальні, н. в. і. у. 12200
20.14.3. Кислоти монокарбонові жирні технічні; кислоти карбонові та їхні солі 20.15.1. Кислота азотна; кислоти сульфоазотні; аміак 37000
Рецептурні бланки 800
Оплата послуг (крім комунальних) 2240 679347,33
33.12.2. Ремонтування та технічне обслуговування машин і устатковання спеціальної призначеності 75000
95.11.1. Ремонтування комп’ютерів і периферійного устатковання; 33.13.1 Ремонтування та технічне обслуговування електронного й оптичного устатковання 35000
38.11.2. Збирання безпечних відходів, непридатних для вторинного використовування 35700
33.12.1. Ремонтування та технічне обслуговування машин загальної призначеності (Ліфти) 33351,96
61.10.1. Послуги щодо радіомовлення; оригінали радіомовних передач (Послуги міського телефонного зв’язку) 45000
62.02.3. Послуги щодо технічної допомоги у сфері інформаційних технологій 15000
71.20.1. Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (Повірка лічильників, медичної техніки, калібрування засобів вимірювання іонізівного випромінювання, коригування опитувального листа споживача теплової енергії) 65760
80.20.1. Послуги систем безпеки 8391,2
74.90.1 Послуги щодо надання професійної та технічної допомоги та консультаційні, н. в. і. у. (Проведення санітарно-гігієнічних досліджень хімічних та фізичних факторів, надання послуг у сфері забезпечення санітарного та епідеміологічногоблагополуччя населення) 7480
95.12.1. Ремонтування комунікаційного устатковання (Перевірка заземлюючих пристроїв та опору ізоляції електропроводки силової і освітлювальної мережі) 15809,68
43.22.1. Монтаж водопровідних, каналізаційних, систем опалювання, вентиляції та кондиціювання повітря (Ремонт санітарно-технічних приладів з заміною запірно-регулюючої арматури, облаштування санвузла для неповносправних осіб у ДС) 30500
25.11.9 Роботи субпідрядні як частина виробництва металевих конструкцій і їхніх частин (Заміна дверних заповнень входів в коридори блоків та облаштування тамбурів ) 95000
41.00.4. Поточний ремонт аварійних теплових мереж у приміщеннях 1-3 поверхів п-ки пр. Ч. Калини, 68 34200
43.39.1. Роботи будівельні опоряджувальні, облицювальні та оздоблювальні, інші (Поточний ремонт аварійних елементів-дверей, стін у приміщеннях перев’язочних хірург. відділення, поточний ремонт в к. 215 ДПВ) 61610,8
45.20.1. Технічне обслуговування та ремонтування автомобілів і маловантажних автотранспортних засобів 40000
43.99.9 Роботи будівельні спеціалізовані, н. в. і. у. (Промивка та гідравлічне випробування внутрішньої системи опалення) 15572,4
65.12.2 Послуги щодо страхування автотранспорту 3000
81.29.1. Послуги щодо очищування, інші (Послуги щодо дезінфікування та винищування шкідників) 1612,8
63.12.1. Розміщування інформації на веб-порталі 990
33.19.1. Ремонтування іншого устатковання 20000
71.12.1 Послуги інженерні (Розроблення Декларації для розміщення відходів 1-4 го класів небезпеки) 1800
68.31.1. Послуги агентств нерухомості (Оцінка майна, державна реєстрація права власності на нерухоме майно) 7833,95
87.90.1 Послуги стаціонарних закладів медико-соціального доглядання, інші 5000
16.21.9 Послуги щодо кінцевого оброблювання плит і панелей; роботи субпідрядні як частина виробництва шпона та інших панелей з деревини (Порізка плит) 854,75
Інші послуги 20752,79
38.32.1. Утилізування відсортованих матеріальних ресурсів (Утилізація люмінісцентних ламп, оргтехніки) 4127
Видатки на відрядження 2250 5000
85.32.1. Послуги у сфері середньої професійно-технічної освіти (Навчання) 2282 5000
Інші поточні трансферти населенню 2730 1200000
Відшкодування видатків по пільговому забезпеченню медекаментами пільгові категорії населення
Інші поточні видатки (ПДВ. Пеня. штрафи) 2800 30000
36.00.2. Обробляння та розподіляння води трубопроводами 2272 62000
Придбання обладнання і предмети довгострокового користування 3110 95700
26.20.1. Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (Комп′ютерні системні блоки) 16200
28.24.1. Інструмент електромеханічний для роботи однією рукою; інструмент ручний портативний із силовим урухомлювачем/приводом, інший (Перфоратор) 2799
Візок для вологого прибирання 9528,24
Інше обладнання 67172,76
Капітальний ремонт 3132 832489,55
41.00.4 Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточні ремонти) (Капітальний ремонт даху ДПВ) 3132 653000
41.00.4 Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточні ремонти) (Капітальний ремонт водомірного вузла і зовнішніх мереж напірного водопроводу ПВ) 3132 179489,55

Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів від 25.11.2015 р. № 3п .

 • Інформація про залишки лікарських засобів та виробів медичного призначення
 • Використання коштів загального фонду бюджету на утримання закладу (медична субвенція) І півріччя 2016 року
 • Зміни до додатку до річного плану закупівель на 2016 рік
 • Головна
 • Графік роботи поліклініки
 • Дільниці обслуговування та лікарі
 • Контакти
 • Новини
 • Фотоархів
 • Звіт 2015
 • Бюджет та фінансові звіти