пр. Червоної Калини, 68

1 Амбулаторія сімейної медицини

# каб. П.І.Б. Посада Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця
15 Гаврило Н зав. відділення 8.00-15.40 12.00-19.00 8.00-15.40 8.00-15.40 8.00-15.40
4 Юрса В.Ю. сімейний лікар 8.00-11:30 12.30-16:00 8.00-11:30 8.00-11:30 15.30-19:00
4 ПилипецьХ.В сімейний лікар 12.00-15.30 8.00-11.30 15.30-19.00 12.00-15.30 8.30-12.00
5 Сеньків Г.М сімейний лікар 15.30-19.00 8.00-11.30 12.00-15.30 8.00-11.30 15.30-19.00
5 Ковтонюк В. сімейний лікар 10.30-14.00 15.30-19.00 8.00-11.30 12.00-15.30 8.00-11.30
6 Ільковець Т сімейний лікар 15.30-19.00 12.00-15.30 8.00-11.30 15.30-19.00 10.30-14.00
6 Бабій М.С. сімейний лікар 10.00-13.30 15.30-19.00 12.00-15.30 11.000-14.3 13.00-16.00
7 Головатчик сімейний лікар 15.30-19.00 8.00-11.30 11.30-15.00 15.30-19.00 12.00-15.30
7 Рацька У. С сімейний лікар 8.00-11.30 12.00-15.30 15.30-19.00 11.30-15.00 8.00-11.30

2 Відділення сімейної медицини

# каб. П.І.Б. Посада Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця
414 Столяр С.О. зав. відділенням 8.00 – 16.00 8.00 – 16.00 8.00 – 16.00 12.00- 19.00 8.00 – 16.00
410 Юськів І.Б. сімейний лікар 8.30 -12.00 9.00 – 12.30 13.30-17.00 8.30 -12.00 8.30-12.00
412 Широчук С.Г. сімейний лікар 11.00-14.30 8.00 -11.30 12.00 -15.30 15.30-19.00 9.00-12.30
412 Долгерт В.П. сімейний лікар 15.30 -19.00 13.00-16.30 8.00-11.30 8.30-12.00 15.30-19.00
415 Зеляк Н.А. сімейний лікар 9.00 – 12.30 12.30-16.00 8.30 – 12.00 14.30-18.00 8.00 -11.30
415 Кшановська Г.В. сімейний лікар 13.00-16.30 8.30 -12.00 15.30-19.00 10.00-13.30 12.00 -15.30
416 Стародуб О.О. сімейний лікар 12.30-16.00 9.00-12.30 14.30-18.00 10.30-14.00 12.30-16.00
416 Коцюмбас І.Є. сімейний лікар 8.30 – 12.00 14.30-18.00 9.00-12.30 14.30-18.00 8.30-12.00
417 Дибас Г.І. сімейний лікар 8.00 – 11.30 15.30-19.00 8.30 -12.00 13.00-16.30 8.00 -11.30
417 Пеля А.М. сімейний лікар 14.30 – 18.00 8.30 -12.00 13.00-16.30 9.00 – 12.30 14.30-18.00
418 Шкробіт М.М. сімейний лікар 15.30-19.00 13.00 – 16.30 11.00-14.30 8.00-11.30 8.00-11.30

3 Відділення сімейної медицини

# каб. П.І.Б. Посада Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця
223 Габа Г. А. зав. відділенням 9.00-15.00 9.00-15.00 9.00-15.00 13.00-19.00 9.00-15.00
220 Ткачук Л. М. сімейний лікар 14.00-17.30 - 9.00-12.30 - 8.30-12.00
226 Кулик З. Й. сімейний лікар 9.00-12.30 8.00-11.30 15.30-19.00 12.00-15.30 8.00-11.30
219 Досяк Г. П. сімейний лікар 9.00-12.30 15.30-19.00 13.30-17.00 9.00-12.30 13.00-16.30
226 Рудишин Т. Ю. сімейний лікар 13.00-.16.30 13.30-17.00 9.30-13.00 8.30-12.00 15.30-19.00
225 Нікітонова Л. сімейний лікар 8.00-11.30 14.00-17.30 15.30-19.00 9.00-12.30 13.00-16.30
221 Бойко Н. І. сімейний лікар 9.30-13.00 15.30-19.00 14.30-18.00 9.30-13.00 13.00-16.30
221 Кендзьор Р. Т. сімейний лікар 13.30-17.00 10.00-13.30 8.00-11.30 15.30-19.00 8.00-11.30
225 Баріда В. О. сімейний лікар 15.30-19.00 10.00-13.30 8.00-11.30 14.00-17.30 8.30-12.00
219 Ярко О. А. сімейний лікар 15.30-19.00 10.30-14.00 9.00-12.30 13.00-16.30 8.30-12.00

4 Відділення сімейної медицини

3
# каб. П.І.Б. Посада Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця
430 Могила Р. М. зав. відділенням 10.00-16.00 9.00-16.00 9.00-16.00 9.00-16.00 9.00-16.00
438 Нарепеха Н. В. сімейний лікар 11.00-14.30 15.30-19.00 9.00-12.30 12.00-15.30 15.30-19.00
432 Брильовська Л. І. сімейний лікар 11.30-15.00 8.00-11.30 14.30-18.00 12.00-15.30 8.00-11.30
433 Рибак А. М. сімейний лікар 9.00-12.30 8.00-11.30 12.00-15.30 8.00-11.30 11.30-15.00
433 Гук Г. В. сімейний лікар 15.30-19.00 13.00-16.30 8.00-11.30 14.30-18.00 8.00-11.30
434 Данилишин М. М. сімейний лікар 8.00-11.30 15.30-19.00 11.30-15.00 14.30-18.00 8.00-11.30
434 Паранчак О. Я сімейний лікар 14.30-18.00 8.00-11.30 15.30-19.00 8.00-11.30 11.30-15.00
435 Шевчук К. Ф. сімейний лікар 8.00-11.30 14.30-18.00 10.30-14.00 15.30-19.00 8.00-11.30
435 Котович Н. С. сімейний лікар 15.30-19.00 15.00-18.30 9.00-12.30 8.00-11.30 12.00-15.30
430 Гема В. І. сімейний лікар 13.00-16.30 8.00-11.30 15.30-19.00 15.30-19.00 8.30-12.00
430 Зіброва І. М. сімейний лікар 9.00-12.30 13.00-16.30 9.00-12.30 11.30-15.00 15.30-19.00

5 Відділення сімейної медицини

# каб. П.І.Б. Посада Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця
207 Вергелєсова Л. Б. зав. відділенням 11.00-15.00 11.00-15.00 14.00-17.00 11.00-15.00 11.00-15.00
203 Данильченко Я. Д. сімейний лікар 8.00-11.30 12.00-15.30 8.00-11.30 12.00-15.30 15.30-19.00
203 Ясиницька О. Є. сімейний лікар 15.30-19.00 8.00-11.30 12.00-15.30 8.00-11.30 10.00-13.30
204 Бриль М. Ю. сімейний лікар 11.30-15.00 8.00-11.30 15.30-19.00 8.00-11.30 11.00-14.30
205 Павук Г. Л. сімейний лікар 11.00-14.30 8.00-11.30 11.30-15.00 8.00-11.30 14.30-18.00
212 Цегельник А. М. сімейний лікар 14.30-18.00 12.00-15.30 8.00-11.30 10.30-14.00 12.00-15.30
212 Чобич І. М. сімейний лікар 10.30-14.00 8.00-11.30 12.00-15.30 14.30-18.00 8.00-11.30
216 Сенюк І. М. сімейний лікар 8.00-11.30 15.30-19.00 14.30-18.00 11.30-15.00 8.00-11.30
205 Квітовський І. В. сімейний лікар 15.30-19.00 11.30-15.00 8.00-11.30 15.30-19.00 8.00-11.30
216 Єфремова О. А. сімейний лікар 14.30-18.00 11.00-14.30 8.00-11.30 8.00-11.30 12.30-16.00

6 Відділення сімейної медицини

# каб. П.І.Б. Посада Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця
428 Дем’яненко Д. А. зав. відділенням 9.00-15.00 9.00-15.00 11.00-18.00 9.00-15.00 8.00-15.00
422 Секета В. І. Педіатр 13.00-18.00 9.00-14.00 9.00-14.00 9.00-14.00 9.00-14.00
421 Пащенко В. І. педіатр 9.00-14.00 9.00-14.00 13.00-18.00
426 Баковська Л. А. сімейний лікар 8.00-11.30 15.30-19.00 12.00-15.30 8.00-11.30 15.30-19.00
426 Лютик О. С. сімейний лікар 15.30-19.00 11.00-14.30 8.00-11.30 14.30-18.00 8.00-11.30
427 Соколовська І. І. сімейний лікар 15.30-19.00 12.00-15.30 8.00-11.30 15.30-19.00 12.30-16.00
429 Дощинський Є. І. сімейний лікар 12.00-15.30 8.00-11.30 15.30-19.00 8.00-11.30 12.30-16.00
429 Роздайбіда О. Б. сімейний лікар 8.00-11.30 15.30-19.00 11.00-14.30 15.30-19.00 8.00-11.30
425 Чигін О. І. сімейний лікар 8.00-11.30 8.00-11.30 15.30-19.00 12.30-16.00 8.30-12.00
425 Терлецька М. М. сімейний лікар 12.00-15.30 12.00-15.30 11.00-14.30 8.00-11.30 15.30-19.00

7 Відділення сімейної медицини

# каб. П.І.Б. Посада Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця
214 Крамарчук В. В. зав. відділенням 10.00-16.00 10.00-16.00 12.00-19.00 10.00-16.00 10.00-16.00
209 Гут О. Т. сімейний лікар 15.30-19.00 11.30-15.00 8.00-11.30 8.00-11.30 11.30-15.00
209 Грищук І. Ю. сімейний лікар 10.00-13.30 8.00-11.30 15.30-19.00 11.30-15.00 8.00-11.30
228 Луцик Л. М. сімейний лікар 11.30-15.00 15.30-19.00 8.00-11.30 8.00-11.30 11.30-15.00
228 Слотвінський Л. В. сімейний лікар 8.00-11.30 11.30-15.00 15.30-19.00 15.30-19.008.00-11.30
229 Деревягіна М. Р. сімейний лікар 11.30-15.00 8.00-11.30 15.30-19.00 8.00-11.30 8.00-11.30
229 Гушул С. Й. сімейний лікар 8.00-11.30 11.30-15.00 8.00-11.30 11.30-15.00 15.30-19.00
210 Довгошия Е. В. сімейний лікар 8.00-11.30 11.30-15.00 8.00-11.30 8.00-11.30 15.30-19.00
210 Висоцька С. Яcімейний лікар 11.30-15.00 8.00-11.30 11.30-15.00 15.30-19.00 8.00-11.30
227 Геба Л. Я. сімейний лікар 15.30-19.00 8.00-11.30 11.30-15.00 11.30-15.00 8.00-11.30
227 Бучковська Л. Р. сімейний лікар 8.00-11.30 15.30-19.00 8.00-11.30 8.00-11.30 11.30-15.00

Неврологічне Відділення

# каб. П.І.Б. Посада Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця Субота
615 Шваб І. Я зав. відділенням 13.00-19.00 8.00-14.00 13.00-19.00 8.00-14.00 8.00-14.00
616 Грибкова Т. В. невропатолог 9.00-14.00 - 13.00-18.00 8.00-13.00 -
616 Сандурська Л. М. невропатолог - 9.00-14.00 - 14.00-19.00 8.00-13.00
617 Соколова Т. І. невропатолог 14.00-19.00 9.00-14.00 14.00-19.00 9.00-14.00 14.00-19.00
617 Мацевко Т. І. невропатолог 8.00-13.00 14.00-19.00 8.00-13.00 14.00-19.00 8.00-13.00
618 Попадюк О. І. невропатолог 8.00-13.00 14.00-19.00 8.00-13.00 8.00-13.00 12.00-17.00
618 Щудлик О. Я. невропатолог 13.00-16.00 8.00-11.00 13.00-16.00 13.00-16.00 8.00-11.00
619 Броніч Н. С. окуліст 14.00-19.00 8.00-13.30 14.00-19.00 8.00-13.30 парні ІІ зміна непарні І зм.
605 Волторніста М. Ф окуліст 8.00-13.30 14.00-19.00 8.00-13.30 14.00-19.00 парні І зміна непарні ІІ зм.
605 Береза О. Д. окуліст 8.00-13.00 - 8.00-13.00 8.00-13.00 -
606 Плющева Н. М. окуліст 14.00-19.00 8.00-13.30 14.00-19.00 8.00-14.30 парні ІІ зміна непарні І зм.
606 Костюк Г. В. окуліст 8.00-13.30 14.00-19.00 8.00-13.30 14.00-19.00 парні ІІ зміна непарні І зм.
200 Пірожик С. В. психотерапевт 8.00-13.00 - 8.00-13.00 8.00-13.00 -

Терапевтичне Відділення

# каб. П.І.Б. Посада Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця Субота
409 Луцик Г. І. зав. відділенням 8.00-15.00 8.00-15.00 8.00-15.00 8.00-15.00 8.00-15.00
401 Горинь О.М. ревматолог 13.30 -19.00 9.00 -14.30 9.00 -14.30 9.00 -14.30 9.00 -14.30
402 Химко Н.Р. кардіолог 8.00 -13.00 14.00 -19.00 8.00 -13.00 14.00 -19.00 Парні 8.00-13.00 Непарні 14.00-19.00 І-ІІІ 9.00 -14.00
402 Гарцула Н.Т. кардіолог 14.00-19.00 8.00-13.00 14.00-19.00 8.00-13.00 непарні 8.00-13.00 парні 14.00-19.00 ІІ-ІУ 9.00 -14.00
403 Коцай І.Р. гастроентеролог 14.00-19.00 8.00-13.00 14.00-19.00 8.00-13.00 14.00-19.00 ІІ-ІУ 9.00 -14.00
403 Вяткіна О. гастроентеролог 8.00-13.00 14.00-19.00 8.00-13.00 14.00-19.00 8.00-13.00 І-ІІІ 9.00-14.00
404 Курилів М.С. ендокринолог 14.00-19.00 8.00-13.00 14.00-19.00 8.00-13.00 непарні 8.00-13.00 парні 14.00-19.00 ІІ-ІУ 9.00 -14.00
406 Хмелюк І.Б. ендокринолог 8.30-13.30 13.00-18.00 8.30-13.30 13.00-18.00 Парні 8.30-13.30 Непарні 13.00-18.00  
115 Поясник В. М. По парних числах 8.00-13.00 По непарних числах 14.00-19.00 ІІ-ІV 9.00 -14.00
115 Труш І. П. По парних числах 14.00-19.00 По непарних числах 8.00-13.00 І-ІІІ 9.00 -14.00

Хірургічне Відділення

# каб. П.І.Б. Посада Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця Субота
600 Колтун Г. І. зав. відділенням 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00
602 Пилипяк О. М. хірург непарні дати    І зміна   8.00-13.30 парні дати        ІІ зміна  13.30-19.00 І 9.00-14.00
622 Саляк І. Б. хірург парні дати        І зміна   8.00-13.30 непарні дати    ІІ зміна  13.30-19.00 ІІ 9.00-14.00
622 Тарас А. І. хірург непарні дати    І зміна   8.00-13.30 парні дати        ІІ зміна 13.30-19.00 ІІІ 9.00-14.00
621а Марчак А. С. хірург парні дати        І зміна   8.00-13.30 непарні дати    ІІ зміна  13.30-19.00  ІV 9.00-14.00
602 Козак Р. М. травматолог парні дати        І зміна  8.00-13.30 непарні дати    ІІ зміна 13.30-19.00 ІІ 9.00-14.00
604 Козицький Р. В. травматолог непарні дати    І зміна   8.00-13.30 парні дати        ІІ зміна  13.30-19.00 І 9.00-14.00
604 Конюховський Р. І. травматолог парні дати        І зміна   8.00-13.30 непарні дати    ІІ зміна  13.30-19.00 ІV 9.00-14.00
604 Мерза М. В. травматолог парні дати        ІІ зміна 13.30-19.00 ІІІ 9.00-14.00
603 Питльований М. В. уролог 8.00-13.30 13.30-19.00 8.00-13.30 13.30-19.00 8.00-13.30 І 9.00-14.00
603 Кобильчак С. І. уролог 13.30-19.00 8.00-13.30 13.30-19.00 8.00-13.30 13.30-19.00 ІІІ 9.00-14.00
620 Казимира Я. Г. проктолог 8.00-13.00 - 8.00-13.00 13.00-18.00 -
620 Качмарський Р.Г. онколог 13.00-18.00 8.00-13.00 ЛООД 8.00-13.00 8.00-13.00

Лор-Відділення

# каб. П.І.Б. Посада Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця Субота
608 612 Артимишин І. П. зав. відділенням 9.00-15.30 9.00-15.30 12.30-19.00 9.00-15.30 9.00-15.30 5-та 9.00-14.00
610 Ковальська О. Й. отоларинголог 13.30-19.00 8.00-13.15 13.30-19.00 8.00-13.30 13.30-19.00 4-а: 9.00-14.00
610 Питльована Н. Ю отоларинголог 8.00-13.30 13.45-19.00 8.00-13.30 13.30-19.00 8.00-13.30 3-я: 9.00-14.00
609 Артимишин З. І. отоларинголог 8.00-13.30 13.45-19.00 8.00-13.30 13.30-19.00 8.00-13.30 1-а: 9.00-14.00
609 Івашко Г. Г. отоларинголог 13.30-19.00 8.00-13.15 13.30-19.00 8.00-13.30 13.30-19.00 2-а: 9.00-14.00

Інші

# каб. П.І.Б. Посада Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця Субота
Жіноча консультація (пр. Червоної Калини 68)
107 Зуб Л. А. зав. відділенням 9.00-15.00 9.00-15.00 9.00-.15.00 9.00-15.00 9.00-15.00
102 Закалюжна О. А акушер-гінеколог парні дати        ІІ зміна  14.00-19.00 непарні дати    І зміна   8.00-14.00
102 Шумило С. С. акушер-гінеколог парні дати        І зміна   8.00-14.00 непарні дати    ІІ зміна  14.00-19.00
103 Грицик Л. В. акушер-гінеколог парні дати        ІІ зміна  14.00-19.00 непарні дати    І зміна   8.00-14.00
104 Мельник А. Є. акушер-гінеколог парні дати        ІІ зміна  14.00-19.00 непарні дати    І зміна   8.00-14.00
122 Яблонська Ю. І. акушер-гінеколог понеділок, середа, п'ятниця   9.00-14.00 вівторок, четвер  14.00-19.00
106 Федів Х. З. акушер-гінеколог парні дати        ІІ зміна  14.00-19.00 непарні дати    І зміна   8.00-14.00
106 Чорненька Т. Б акушер-гінеколог парні дати        І зміна   8.00-14.00 непарні дати    ІІ зміна  14.00-19.00
124 Ковалик В. Б. акушер-гінеколог парні дати        І зміна   8.00-14.00 непарні дати    ІІ зміна  14.00-19.00
124 Пурпура Р. Й. акушер-гінеколог парні дати        ІІ зміна  14.00-19.00 непарні дати    І зміна   8.00-14.00
125 Богдан І. В. акушер-гінеколог вівторок, четвер      парні дати        І зміна    8.00-14.00 непарні дати    ІІ зміна   14.00-19.00
125 Кровицька Н. Т. акушер-гінеколог вівторок,  п’ятниця   парні дати        І зміна  8.00-14.00 непарні дати    ІІ зміна   14.00-19.00
122 Федоренко Г.І. акушер-гінеколог 14.00-19.00 8.00-14.00 8.00-14.00 8.00-14.00 14.00-19.00
126 Бондар Т.В. акушер-гінеколог 14.00-19.00 - 8.00-14.00 14.00-19.00 -
126 Процак Л.Е. акушер-гінеколог 8.00-14.00 - 14.00-19.00 - -
АСМ №1 Бондар Т.В. акушер-гінеколог - 8.00-14.00 - - 8.00-14.00
АСМ №1 Кровицька Н. Т. акушер-гінеколог - - 14.00-19.00 - -
АСМ №1 Кровицька М. М. акушер-гінеколог 14.00-19.00 - 8.00-14.00 - -
ДПВ Богдан І. В. акушер-гінеколог 8.00-14.00 - 8.00-14.00 - 8.00-14.00
ДПВ Процак Л. Е. акушер-гінеколог - 8.00-14.00 - 8.00-14.00 14.00-19.00  
Денний стаціонар (пр. Червоної Калини 68)
714 Бучинська Т. П. зав. відділенням 9.00-15.30 9.00-15.00 9.00-15.30 11.00-18.00 8.00-14.00
715 Бучинський П. Ю. терапевт 10.00-17.00 8.00-14.30 10.00-17.00 8.00-14.30 8.00-14.30
715 Місьо Н.П. терапевт 9.00-13.00 9.00-13.00 9.00-13.00 13.00-17.00 9.00-13.00
715 Щудлик О. Я. невропатолог 9.00-12.00 12.00-15.00 9.00-12.00 8.00-12.30 13.30-17.00
Фізіотерапевтичне відділення (пр. Червоної Калини 68)
218 Нижник Т. О. зав. відділенням 9.00-14.00 9.00-14.00 9.00-14.00 9.00-14.00 9.00-14.00 ІІ, ІV 9.00-14.00
210 Грибков С. В. фізіотерапевт 9.00-14.00 14.00-19.00 9.00-14.00 14.00-19.00 9.00-14.00 V 9.00-14.00
213 Якимів К. В. фахівець з фізичної реабілітації 8.30-14.00 8.00-15.30 8.00-15.30 8.00-15.30 8.00-15.30 -
301 ДПВ Кирик О. В. фізіотерапевт 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00 -
219 Мадонов В. Д. фізіотерапевт 14.00-19.00 9.00-14.00 14.00-19.00 9.00-14.00 14.00-19.00 І, ІІІ 9.00-14.00
215 Грик Г. А. масажист парні дати        І зміна   8.00-14.00 непарні дати    ІІ зміна  13.00-19.00
215 Фалат Ю. В. масажист парні дати        І зміна   8.00-14.00 непарні дати    ІІ зміна  13.00-19.00
215 Лотоцька І. М. масажист парні дати        І зміна   8.00-14.00 непарні дати    ІІ зміна  13.00-19.00
215 Палій В. А. масажист непарні дати    І зміна   9.00-13.00 парні дати        ІІ зміна  13.30-19.00
Рентгенвідділення (пр. Червоної Калини 68, 57)
кабінет 803 Рентгенографія І зміна 8.30-13.00 ІІ зміна 14.00-18.30 І зміна 8.30-13.00 ІІ зміна 14.00-18.30 І зміна 8.30-13.00 ІІ зміна 14.00-18.30 І зміна 8.30-13.00 ІІ зміна 14.00-18.30 І зміна 8.30-13.00 ІІ зміна 14.00-18.30 -
кабінет 404 Рентгенографія (пр. Червоної Калини 57) І зміна 8.30-13.00 ІІ зміна 13.30-18.30 І зміна 8.30-13.00 ІІ зміна 13.30-18.30 І зміна 8.30-13.00 ІІ зміна 13.30-18.30 І зміна 8.30-13.00 ІІ зміна 13.30-18.30 І зміна 8.30-13.00 ІІ зміна 13.30-18.30   -
кабінет флюорографії (пр. Червоної Калини, 68) І зміна 8.30-13.00 ІІ зміна 14.00-18.30 І зміна 8.30-13.00 ІІ зміна 14.00-18.30 І зміна 8.30-13.00 ІІ зміна 14.00-18.30 І зміна 8.30-13.00 ІІ зміна 14.00-18.30 І зміна 8.30-13.00 ІІ зміна 14.00-18.30 -
Лабораторія (пр. Червоної Калини 57, 68, вул. Навроцького 23)
Графік роботи: з 8.00-15.00 Забір аналізів: 8.00-10.00
Дитяче поліклінічне відділення (пр. Червоної Калини 57)
416 Громик Н. Є. зав. ДПВ 8.30-16.00 8.30-16.00 8.30-16.00 8.30-16.00 8.30-16.00
403 Зварич Ю.Я. Хірург 13.00-19.00 8.00-14.00 13.00-19.00 8.00-14.00 13.00-19.00 ІІ-ІV 9.00-12.00
303 Добуш Є.Р. пульмонолог 13.00-19.00 8.00-14.00 8.00-14.00 8.00-14.00 8.00-14.00 ІІ-ІV 9.00-12.00
306 Брич Т.П. алерголог 13.00-19.00 8.00-14.00 8.00-14.00 8.00-14.00 8.00-14.00 ІІ-ІV 9.00-12.00
401 Костишин В.В. ортопед-травматолог 8.00-17.00 10.00-19.00 8.00-14.00 13.00-19.00 8.00-15.00 І,ІІІ, V 9.00-12.00
321 Бебкевич Н. М. Логопед 13.30-18.00 9.00-13.30 13.30-18.00 9.00-13.30 - -
319 Жельова С. І. ендокринолог 13.00-19.00 - 8.00-14.00 - 8.00-14.00 -
319 Горон О. Б. гастроентеролог 8.00-14.00 8.00-14.00 13.00-19.00 8.00-14.00 - -
318 Ничка О. Р. ревматолог 8.00-14.00 8.00-14.00 13.00-19.00 8.00-14.00 8.00-14.00 ІІ-ІV 9.00-12.00
311 Лісовська В. А. невролог 13.00-19.00 8.00-14.00 13.00-19.00 8.00-14.00 8.00-14.00 (парні дні) 13.00-19.00 (непарні дні) ІІ-ІV 9.00-12.00
304 Сенега Л. І. невролог 9.00-15.00 13.00-19.00 9.00-15.00 13.00-19.00 9.00-15.00 (непарні дні) 13.00-19.00 (парні дні) І-ІІІ 9.00-12.00
208 Лацик М. П. отоларинголог 8.00-12.30 14.30-19.00 9.30-14.00 13.00-17.30 8.00-12.30 ІІІ 9.00-12.00
211 Наугольник Д. П. отоларинголог 14.30-19.00 8.00-12.30 14.30-19.00 8.00-12.30 9.30-14.00 ІІ 9.00-12.00
211 Гляс Г. Б. отоларинголог 9.30-14.00 13.00-17.30 8.00-12.30 14.30-19.00 14.30-19.00 ІV 9.00-12.00
215 Ковалик Л. П. окуліст 14.30-19.00 8.00-12.30 8.00-12.30 8.00-12.30 14.30-19.00 ІІІ 9.00-12.00
213 Паланиця О. М. окуліст 8.00-12.30 14.30-19.00 14.30-19.00 8.00-12.30 8.00-12.30 (непарні дні) 14.30-19.00 (парні дні) І 9.00-12.00
213 Яцків І. Р. окуліст 13.00-19.00 8.00-14.00 8.00-14.00 13.00-19.00 8.00-14.00 (парні дні) 13.00-19.00 (непарні дні) ІІ-ІV 9.00-12.00
322 Маркелова К. Д. Інфекціоніст 9.00-16.00 9.00-16.00 12.00-19.00 9.00-16.00 9.00-16.00
Профілактично-діагностичне відділення (пр. Червоної Калини 68)
501 Коста Д. Р. зав. відділенням 13.00-18.00 ЛКК: 14.00-16.00 13.00-18.00 ЛКК: 14.00-16.00 13.00-18.00 ЛКК: 14.00-16.00 14.00-19.00 ЛКК: 14.00-16.00 11.00-17.00 ЛКК 13.00-14.30
505 Гнатів О. І. терапевт 14.00-19.00 9.00-14.00 14.00-19.00 9.00-14.00 парні 9.00-14.00 непарні 14.00-19.00
506 Міхаш М. М. терапевт 8.00-14.00 13.00-19.00 8.00-14.00 13.00-19.00 непарні 8.00-14.00 парні 13.00-19.00
504 Бойко Я. М. лікар КФД 9.00-13.00 - 14.00-18.00 9.00-13.00 -
509 Гудумак Л. О. лікар КФД 14.00-19.00 14.00-19.00 9.00-14.00 14.00-19.00 9.00-14.00
507 Масняк Х. Й. лікар УЗД 9.00-13.00 14.00-18.00 9.00-14.00 13.00-18.00 9.00-14.00
507 Місьо Н. П. лікар УЗД - - - 9.00-13.00 - 9.00-13.00
507 Наконечний А. І. лікар УЗД 13.30-17.00 9.00-13.30 - - -
512 Дідик В. В. лікар ФГД 9.00-13.00 12.00-17.00 9.00-13.00 12.00-17.00 9.00-13.00
509 Спірометрія 8.00-19.00 8.00-19.00 8.00-14.00 8.00-19.00 8.0-14.00
510 Реовазографія 13.00-18.00 8.00-14.00 8.00-14.00 13.00-18.00 8.00-14.00
511 ЕКГ 8.00-19.00 8.00-19.00 8.00-19.00 8.00-19.00 8.00-19.00 9.00-14.00
119 Долікарський прийом 8.00-19.00 8.00-19.00 8.00-19.00 8.00-19.00 8.00-19.00 9.00-14.00
212 Загальна диспансеризація 9.00-15.00 9.00-15.00 9.00-15.00 9.00-15.00 9.00-15.00